GAJA ma już dom

ALIUS

Dołączył: 17 Kwi 2009

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro 14:22, 26 Sie 2009    Temat postu:

Witam
Jola sama pewnie napisze co u Gaji, ale ja ze swej strony też mogę.
Gaja adaptuje się w nowym domku. Zarówno Jola jak i Gajka wspólnie się poznają. Gajka nie wykazuje żadnych zachowań lękowych i jest chętna do zabaw i współpracy Smile Na ogrodzie odwiedza każdy zakamarek. Piwnica też nie jest już jej obca , bo ciekawość jest większa od jakichkolwiek obaw Smile
W piątek szykujemy pierwsze zbiorowe szkolonko. Pierwsze wskazówki Jola już stosuje, ale w rozproszeniu to co innego. Jak pogoda dopisze to potem wspólny spacerek. Fotorelacja ze szkolenia będzie.
Pozdrawiam

Skąd: Ziębice- okolice Wrocławia

PostWysłany: Śro 14:36, 26 Sie 2009    Temat postu:

Gaja miewa się znakomicie! Jest jak narazie bardzo grzeczna, pilnuje mnie na każdym kroku:) Jest strasznym pieszczochem, na mizianko przychodzi prawie cały czas. Dom i ogród nie były jej w ogóle straszne, wchodzi sobie i wychodzi kiedy tylko chce, z Szymkiem( mój wnuczek) też się dogaduje choć żadno z nich mówić nie potrafi:) Z kotem omijają się małym łukiem ale zgrzytów między nimi nie ma, choć ostatnio Raszek( bo tak wabi się kot) na noc nie wrócił do domu:( Ale rano od razu się pojawił jak w brzuszku pusto się zrobiłoSmile Gajka jest niesamowita, nie sądziłam, że psinka może być tak grzeczna, ale oczywiście zobaczymy jak długo, czy czasem sytuacja się nie zmieni jak już sie u nad porządnie zadomowi. Jak narazie jest odważna, niczego się nie boi, wszystko ją ciekawi, zawiera nowe znajomości z pieskami zza płotu i z nabliższymi sąsiadami- wszyscy są fajni:) Dużo biega, apetyt ma znakomity, przybiega na zawołanie, potrafi już usiedzieć w jednym miejscu w oczekiwaniu na nagrode, ćwiczymy "zostań", "siad", "waruj", jeszcze dużó pracy przed nami a relację z nauki zdam w piątek:)
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Jola Gajkowa dnia Śro 14:38, 26 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Ziębice- okolice Wrocławia

PostWysłany: Śro 21:00, 26 Sie 2009    Temat postu:

A oto kilka zdjęć z małym Szymonkiem.
Bardzo chciałam ująć ich przytulańce ale nie wyszło ładne zdjęcie, więc innym razem będę probowaćSmile
Michał Majowo-Lutowy

Dołączył: 09 Maj 2009

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 21:38, 26 Sie 2009    Temat postu:

Hehe bardzo fajna młoda para.
A z tym, że Gaja jest grzeczna to na pewno się zmieni jak tylko Gaja się zadomowi, ale na pewno w dobrym tego sensie, czyli będzie większym rozrabiakiem, co zapewni Ci większą dawkę śmiechu Laughing

Skąd: Ziębice- okolice Wrocławia

PostWysłany: Śro 22:20, 26 Sie 2009    Temat postu:

I tak jest śmieszna, taka mała, kochana ciamajda:)

Skąd: Ziębice- okolice Wrocławia

PostWysłany: Pią 21:33, 28 Sie 2009    Temat postu:

Witam,
za nami dzień pełen wrażeń. Odwiedziły nas dziś 3 Goldki. Evin, Esta i Egerek. Jaka była Gajki radośc a jednocześnie zdziwienie, że tyle psiaków chodzi po jej terenie, ale z wywalonym jęzorem i merdającym ogonkiem przyjęła je wszystkie:) Najpierw przywitanie, odwiedziny w baseniku i dawaj po całym ogrodzie. No ale nie to nie był główny ce wizyty ekipy Goldkowej. WYbraliśmy się do parku na polanę na nasze pierwsze wspólne szkolenie. Mirka pokazała nam jak sie profesjonalnie ćwiczy " siad", " waruj", "zostań", " do mnie" , a także jak się uczy chodzenia przy nodze. Muszę przyznać, że moja Gaja jest baardzo pojętna:) Siad pojęła migiem, a jeszcze szybciej potrafiła warować na głos:)Z tą" nogą" to troszkę ciężej idzie ale już wiem jak mam się zachowywać, także troszkę naszej wspólnej pracy, wysiłku i na pewno będzie dobrze:) Po tak intenywnych ćwiczeniach nadszedł czas na chwilę rozrywki, a było gdzie biegaćSmile Jak wróciliśmy na ogród to powiem tak: psów nie byłoSmile szybka kąpiel dla ochłody i każdy znalazł sobie chłodny kącik na odpoczynek:)Późnym popołudniem pożegnaliśmy naszych gości, ale będziemy oczekiwać ich następnej wizyty, choć może następnym razem to my wybierzemy się do nich:) Za chwilę fotorelacja:)

Skąd: Ziębice- okolice Wrocławia

PostWysłany: Pią 21:46, 28 Sie 2009    Temat postu:

Przywitanie:
Popatrz: