Powiedz co robić, gdy pies ... ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Katarzyna_Margo

Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Czw 12:41, 15 Sty 2009    Temat postu:

A "witadło" jest do zjedzenia czy do zabawy?

Za wszystkie podpowiedzi bardzo dziękuję w imieniu Margotki (bo juz wiemy jak się przygotować na ewentualne kłopoty) i Lorika (który juz wie, że Ela bardzo się martwi).

PS. Z powitaniami to ja mam jeszcze jeden mały kłopot - bardzo lubię kiedy Margulec na dzieńdobry opiera mi łapki na ramionach, ja ją wtedy głaszczę po brzucholu. Taki mały rytuał. Tyle tylko, że pies nie wie, że ze mną wolno a z innymi nie. I wciąż odkładam moment, w którym zrezygnuję z takiego powitania. Ale w końcu będę musiała. Szkoda.

PostWysłany: Czw 13:15, 15 Sty 2009    Temat postu:

Cytat:

Wcale nie musisz - naucz ja po prostu witania się z czterema łapami na ziemi - a to co teraz robicie - czyli powitanie "w ramionach" - na komendę, którą Ty będziesz wydawała, kiedy będziesz miała ochotę na przytulanki Wink [/list]
Warna.

PostWysłany: Czw 14:02, 15 Sty 2009    Temat postu:

Tajemniczy gość?
Katarzyna_Margo

Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Czw 16:59, 15 Sty 2009    Temat postu:

Może i tajemniczy ale niegłupio gada Smile
marta.bajowa

Dołączył: 23 Paź 2008

Skąd: Dzierżoniów

PostWysłany: Czw 17:07, 15 Sty 2009    Temat postu:

My też się z Bają tak witamy Wink 4 łapki na ziemi, a na prośbę "hop" i mizianki Smile z innymi, bez "hopu" wita się spokojnie bez skakania ale tłukąc ogonem niemiłosiernie Razz
Gocha2606

Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 17:41, 15 Sty 2009    Temat postu:

Cytat:
Tajemniczy gość?

No to znowu byłam ja, zajrzałam na forum ukradkiem w pracy i zapomniałam się zalogować Rolling Eyes
Renata

Dołączył: 25 Cze 2008

Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 20:53, 15 Sty 2009    Temat postu:

>>A "witadło" jest do zjedzenia czy do zabawy? <

witadło - to jest "coścopiesmawpyskugdysiewita "Very Happy

od dłuższego czasu sa to klucze - najłatwiej bo zawsze są w reku po otwarciu drzwi .
Na początku - zabawka , jakis mały pluszak , rękawiczka, paczka husteczek do nosa - tutaj jest trudność polegająca na tym aby pamiętac o witadle wychodząc z domu Wink

Sami też to załapała - szukała zabawki żeby sie przywitać

PostWysłany: Wto 23:52, 20 Sty 2009    Temat postu:

Warna napisał:
Kochani, ponieważ niektórzy odebrali nasze tutaj rozmowy, jako przepytywanie z wiedzy i odpytywanie z lektur, a to nie było wcale moim celem, to nie wchodzę dalej w tę dyskusję, nie zadam więcej pytań i nie będę już opowiadać o tym, jak sobie radziłam z warczeniem Nero i lękami Bezy. Nie chcę brnąć.

Wszystkich urażonych bardzo przepraszam. Smile

Moja Kora jest tak zestresowana w czasie burzy i wogole jakichkolwiek hałasow,ze jak by mogła to zakopała by sie pod ziemie tak głeboko jak tylko mozma Laughing Bardzo bym prosiła o rozwijanie wątkow....roznych zagadnień, bo to nie jest żadne przepytywanie, tylko pogłebianie wiedzy....

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob 15:40, 24 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)