YOGI ma już dom

Dorota Jenisiowa

Dołączył: 07 Kwi 2010

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 8:56, 11 Lip 2014    Temat postu:

My też gratulujemy i mamy nadzieje poznać Yogiego osobiście.
Mamy też nadzieję, że będziecie nam pisać o chłopaku na forum.
No i oczywiście służymy pomocą w razie potrzeby. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Dorota Jenisiowa dnia Pią 8:58, 11 Lip 2014, w całości zmieniany 1 raz
Ania,Arek,Goldi i Morris

PostWysłany: Pią 10:07, 11 Lip 2014    Temat postu:

My też się cieszymy na wieść, że Yoguś będzie miał swój dom, choć nie ukrywam, że łezka w oku mi się zakręciła Wink
Kuba i Kaprys

Dołączył: 15 Maj 2009

Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 19:59, 11 Lip 2014    Temat postu:

Wiemy ile to jest radości szczęścia Yogusiu
Hania,Wojtki,Jesse,Lula

Dołączył: 15 Wrz 2013

Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 21:59, 11 Lip 2014    Temat postu:

Hurra!!! Gratulujemy z całego serca!
Ola i Kort

Dołączył: 16 Sie 2012

Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Czw 9:45, 17 Lip 2014    Temat postu:

super gratulacje
Magda Marek i Tequila

Dołączył: 21 Lis 2009

Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 10:01, 17 Lip 2014    Temat postu:

Ale się cieszymy. Kolejny zadowolony zwierz i jeszcze bardziej szczęśliwy nowy dom Smile
Ania,Arek,Goldi i Morris

PostWysłany: Sob 13:13, 26 Lip 2014    Temat postu:

Pojechał Yogurcik do nowego domku. Dużo kilometrów przed nim, ale przyzwyczailiśmy go do podróży więc mam nadzieję, że nie będzie się stresował.

Czekamy teraz na wieści znad morza Wink
Baszka
DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 04 Maj 2009

Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sob 17:28, 26 Lip 2014    Temat postu:

Ania,Arek,Goldi i Morris napisał:
Czekamy teraz na wieści znad morza Wink

Fajne zdrobnienie...Yogurcik Wink

Zawsze podziwiam to, że przyszłe rodziny naszych podopiecznych zdobywają się na przebycie wieluset kilometrów właśnie po to by mieć SWOJEGO psa Super
jerzyb

Dołączył: 17 Cze 2014

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 22:02, 26 Lip 2014    Temat postu:

Yogi już nad morzem Smile
Zniósł podróż bohatersko - nie marudził, nie kręcił się. Większość podróży siedział, czasem się kładł. Nie pozwolił sobie na zaśnięcie mimo, że czasami głowa mu już leciała. Po przyjeździe zjadł kolację bez problemu. Trochę mieliśmy problem z windą (Yogi nie lubi ciasnych pomieszczeń), ale gdy wreszcie odważył się wejść to siedział już dzielnie. W tym momencie leży wycieńczony na swoim kocyku, który przyjechał z nim z Karpacza.

Jak narazie mamy jeden problem - Yogi od wyjazdu z Karpacza nie sikał. Ani podczas postoju po drodze, ani po wyjściu z samochodu na miejscu, ani przed chwilą na spacerze. Pił dość dużo (i po drodze i po przyjeździe), więc trochę mnie to martwi. Mam nadzieję, że to tylko stres i za 2 godziny spróbuję go ponownie wyprowadzić na siku.

Więcej napiszę jutro i zrobię Yogiemu zdjęcie w nowym miejscu Smile

Z Magdą chcieliśmy też bardzo podziękować Aśce z fundacji (za cierpliwość i pomoc w procesie adopcji) oraz Ani i Arkowi za świetną opiekę nad psem!

PostWysłany: Sob 22:15, 26 Lip 2014    Temat postu:

Ten brak sikania to zapewne stresik, powinien puścić za jakiś czas.

Będziemy czekać na nowe wieści (również te dotyczące sikania ) i fotki oczywiście też.
jerzyb

Dołączył: 17 Cze 2014

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 16:06, 27 Lip 2014    Temat postu:

Yogi na spacerze Wink

Yogi w nocy spał obok naszego łóżka. Dziś rano ładnie zjadł, a na spacerze zrobił kupę i siku Smile Gdy oboje siedzimy razem w pokoju kładzie się na środku. Jeśli któreś z nas za bardzo się kreci wstaje i idzie obserwować co sie dzieje. Jest trochę niespokojny i skołowany, ale radzi sobie z nową sytuacją lepiej niż się spodziewaliśmy.

O ile dla mnie takie zbieganie i wbieganie na 7-dme piętro byłoby nawet dobre dla kondycji tak dla Yogiego nie bardzo. Macie jakieś pomysły jak go przekonać do windy?
Dorota Jenisiowa

Dołączył: 07 Kwi 2010

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 16:34, 27 Lip 2014    Temat postu:

Ale pięknego psa macie Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Dorota Jenisiowa dnia Nie 16:41, 27 Lip 2014, w całości zmieniany 2 razy
Ania,Arek,Goldi i Morris

PostWysłany: Nie 16:41, 27 Lip 2014    Temat postu:

Spróbujcie zrobić tak, żeby jedno z was było w windzie, trzymało smycz i go wołało, a drugie, żeby stało z tyłu za nim i blokowało mu tył, żeby nie mógł się wycofać i w końcu wejdzie. My w ten sposób skłoniliśmy go do wejścia do łazienki, gdy musieliśmy go wykąpać. Na Yogiego nie zawsze działają jakiekolwiek smaczki.

PostWysłany: Nie 19:48, 27 Lip 2014    Temat postu:

Spróbujcie poćwiczyć bez smyczy. Otwieracie windę, blokujecie drzwi tak, zeby byly caly czas otwarte, wchodzicie do środka i cierpliwie czekacie jak yogi z własnej woli wejdzie. Mozecie go zachęcać, rzucać smaczki na podlogę - smaczki muszą byc naprawdę atrakcyjne (parówka, kiełbasa, pasztet). Nic na silę, czyli żadnego napinania smyczy, wciągania, wpychania. Cwiczcie tak na sucho czyli samo wsiadanie, ale bez jazdy windą.
Innym sposobem, dzialającym na niektóre psy jest odwrócenie psa uwagi, zainteresowanie go czymś (trzeba wiedzieć co psa kręci, czy to jedzenie czy np. zabawka) tak bardzo, ze nawet nie bedzie wiedział, kiedy wejdzie do windy pochlonięty swoim zajęciem.

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Nie 19:50, 27 Lip 2014, w całości zmieniany 1 raz
ElwiraG

Dołączył: 02 Mar 2014

PostWysłany: Nie 22:14, 27 Lip 2014    Temat postu:

Yoguś!
Gratulujemy z Miką docelu!!!! Bracie 7 pięto? Łapy bolą, wchodź do tej windy bo komu by się chciało biegać tak wysoko!
Ale wiesz... jak by Cię chcieli jednak tymi smaczkami przekupić... to wiesz... smaczki dobre są ;P
Majluch i Mika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny