Smutna prawda

Dołączył: 01 Paź 2007

Skąd: Elblag

PostWysłany: Wto 21:19, 20 Lis 2007    Temat postu: Smutna prawda

Warto obejrzeć [link widoczny dla zalogowanych]
Warna.

PostWysłany: Wto 21:28, 20 Lis 2007    Temat postu:

Tak, to wazne przeslanie, choc z jednym sie w nim nie zgadzam. Ja uwazam, ze psy i inne zwierzeta mowia. One mowia zupelnie innym jezykiem niz my ludzie, a my ludzie mamy sklonnosc do oceniania rzeczywistosci wg naszych kryteriow. Dlatego nie porozumiemy sie z UFO. Nie wyobrazamy sobie, ze mozna inaczej. Psy czuja, cierpnia, potrafia rzeczy, ktorych my nie potrafimy, a my ciagle je traktujemy, jakby byly gorsze od ludzi. Dla mnie nie sa gorsze - sa inne. Sa wspaniale!
kesse

Dołączył: 29 Kwi 2008

Skąd: Dolnośląskie

PostWysłany: Wto 13:50, 29 Kwi 2008    Temat postu:

Warna
Pięknie to napisałaś , zgadzam sie z tym!

PostWysłany: Czw 11:50, 28 Sie 2008    Temat postu:

Ja jak to oglądałam to łzy leciały mi po twarzy .
Maria

Dołączył: 26 Sie 2008

Skąd: Krosno

PostWysłany: Sob 0:03, 25 Paź 2008    Temat postu:

Parafrazujac slowa"ludzie ludziom zgotowali ten los",moge tylko stwierdzic,ze zadna istota nie jest tak okrutna jak czlowiek!Dlatego wszystkie wyroki sadowe bagatelizujace problem znecania sie nad zwierzetami[niska szkodliwosc czynu],powinny byc napietnowane!!!Sedziowie sa niezawisli,a jesli nie zmieni sie nic w prawodawstwie,dlugo jeszcze bedzie sie niestety dzialo to co bez przerwy ogladamy na kazdym kroku.Smiem jednak twierdzic,ze wszystko zalezy od wychowania od najmlodszych lat w rodzinie.To tu mozna zasiac wszystko co dobre i co zaowocuje na przyszlosc[nawet jesli czasem ktos na"chwile" zbladzi],albo dawac przyklady,ktore ucza zlych,chorych zachowan.Tak wiele zalezy od rodzicow!Uczmy wiec dzieci milosci i szacunku dla kazdego zycia-zwlaszcza tych,ktorzy sa zalezni od czlowieka.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)