NELSON (KELSO) ma już dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 10:52, 13 Sty 2015    Temat postu:

Skąd: Suchy Las/Poznań

PostWysłany: Nie 23:35, 18 Sty 2015    Temat postu:

Kuba i Kaprys napisał:
Buziaczki dla chłopaka Very Happy

Smile
Kelso przechodzi szybki kurs podstawowych komend. Czasami wprawdzie mam wrażenie, że nie wie co do niego mówię, ale bardzo się stara Wink. Jak nie wie o co chodzi to siada i patrzy. To opanował do perfekcji. A odnośnie siedzenia to w takiej pozycji czeka na jedzenie, założenie smyczy i przechodzenie przez ulicę Applause Taki bystrzacha ! Na lince jest już trochę lepiej,nie pędzi przed siebie na oślep i chyba czasami nas pilnuje.Dzisiaj szedł przed siebie, a ja stanęłam za choinką, zorientował się, że mnie nie ma i zaczął się rozglądać, kiedy go zawołałam bardzo się ucieszył i przybiegł .
Kondycja nadal kiepska, ale mam wrażenie, że delikatnie "zarysowuje" się Kelsonowi talia. We wtorek idziemy do weta, zobaczymy co waga pokaże.

Skąd: Suchy Las/Poznań

PostWysłany: Śro 23:24, 21 Sty 2015    Temat postu:

Wczoraj byliśmy z Kelsoniastym u weterynarza. Na początku zważyliśmy naszego miśka. Waga 41 kilogramów( jeśli dobrze pamiętam wyjściowa była 46 kg). Tak więc dieta i ruch przynoszą pożądane efekty Very Happy . Pani Ania nasza wet stwierdziła, że jest zadbany, skóra czyściutka, zęby śliczne, a sierść przy dobrej karmie będzie lśniąca. Upuściła mu krwi na badania i zaczipowała chłopaka. Kelso był wizytą zestresowany, ale nie wpadł w panikę i nie zwiewał, ani się nie zapierał, tylko dzielnie znosił oględziny. Czekamy na wyniki badań i decyzję odnośnie terminu kastracji.

Ps.Do samochodu przednie łapy Kelsona wsiadły bez najmniejszego problemu, a z resztą trzeba mu było troszkę pomóc

Skąd: Suchy Las/Poznań

PostWysłany: Sob 18:06, 24 Sty 2015    Temat postu:

Mogę śmiało napisać, że chłopak się u nas zadomowił, wcześniej zdystansowany leżący pod drzwiami teraz zaczyna szukać coraz wygodniejszych miejsc i .....odkrył, że na kanapie całkiem fajnie jest Super Kelso na spacerach sprawdza,czy jestem na drugim końcu linki . Idzie ścieżką i raczej nie ciągnie go do lasu. Uwielbia się tarzać, obgryza patole, a ponieważ zrozumiał, że przychodzenie na zawołanie "się opłaca" uczymy go aportować i powoli widać efekty.

Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 9:30, 25 Sty 2015    Temat postu:

Super że już taki wyluzowany ,Asiu a czy zdarzały się u was takie pomruki jak zachodziło się go od tyłu bo u nas tak ,nie piszesz więc mam nadzieję ze to było związane z sytuacją stresową Rolling Eyes to ze już dźwiga patola na spacerach to faktycznie luzik pełny.A są już wyniki chłopaka?

Ostatnio zmieniony przez Kuba i Kaprys dnia Nie 9:30, 25 Sty 2015, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Suchy Las/Poznań

PostWysłany: Nie 18:45, 25 Sty 2015    Temat postu:

Kuba i Kaprys napisał:

Pewnie było to związane ze stresem Sad Dla Kelso wiele rzeczy jest nowych, których musi się nauczyć, a to wymaga pracy i cierpliwości, za to z całą pewnością mogę stwierdzić, że chłopak się stara i jest pojętny. Mordka uśmiechnięta i kiedy widzi człowieka zawsze merda ogonem. Taki pozytywny micho

Skąd: Suchy Las/Poznań

PostWysłany: Wto 9:37, 27 Sty 2015    Temat postu:

Dziś rano Kelso poczęstował się kanapką z leżącej na tapczanie torebki. Próba jej odebrania zakończyła się niezadowoleniem Kelsona wyrażonym burczeniem Shocked. Nigdy wcześniej nie musiał niczego oddawać, więc pewnie się zdziwił, ale nie ukrywam,że ja jego reakcją również Confused

Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 10:46, 29 Sty 2015    Temat postu:

Ach ten Kelsonik to są te właśnie jego zachowania ,ale pod okiem dobrego trenera uda się wyeliminować te jego niezadowolenia Wink

PostWysłany: Pią 15:18, 30 Sty 2015    Temat postu:

Kelso ze swoim promiennym uśmiechem długo nie szukał domu . Wkrótce zamieszka z Donatą w Katowicach.

Gratulujemy Donacie nowego przyjaciela, a wszystkim, którzy pomogli Kelso zacząć nowe, lepsze życie (Ani i Kamilowi, Agnieszce i Kubie i oczywiście Cortinowej rodzince - dziękujemy bardzo Heart

Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 18:57, 30 Sty 2015    Temat postu:

Dużo miłości i szczęścia dla naszego chłopaka w nowym domku Very Happy , no to Asiu teraz ty będziesz łezki ronić Crying or Very sad że chłopak wyjedzie,
Zorkowa

Dołączył: 19 Gru 2007

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 20:34, 30 Sty 2015    Temat postu:

Smile) to powitamy go na Śląsku Smile)
Ola i Kort

Dołączył: 16 Sie 2012

Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Sob 10:34, 31 Sty 2015    Temat postu:

gratulacje:)

Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro 19:11, 04 Lut 2015    Temat postu:

Jak tam piękności
Kasia_Andrzej_Daisy

Dołączył: 28 Lut 2011

Skąd: Mierzyn/Szczecin

PostWysłany: Czw 23:05, 05 Lut 2015    Temat postu:

Gratulujemy psiakowi i nowej rodzince!
Rozmawialiśmy z Andrzejem ostatnio, że Asia z rodziną trafia na fajnych tymczasowiczów (Loki, Fred, Kelso), którzy szybko znajduję nowy domek Smile
Mamy nadzieję, że niedługo znowu jakiegoś przywieziemy Smile

Skąd: Suchy Las/Poznań

PostWysłany: Sob 19:02, 07 Lut 2015    Temat postu:

kania napisał:

Mamy nadzieję, że niedługo znowu jakiegoś przywieziemy Smile

Do listy fajnych tymczasików dorzucam jeszcze Vitka i Jaskierka
Kasiu, a jak przywieziecie kolejnego, to oczywiście się zaopiekujemy Very Happy

Chłopak opuścił dzisiaj swój dom tymczasowy. Nie był specjalnie zaskoczony, że wsiada do innego samochodu z "nową Pańcią". Po prostu wskoczył, rozłożył się wygodnie na tylnym siedzeniu i pojechali . Donata, życzymy Ci wielu wspaniałych Heart chwil z Kelsonem.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny