LENA (ANA) ma już dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Przeczytał: 1 temat

PostWysłany: Śro 21:39, 24 Lut 2016    Temat postu:

fotki, fotki, fotki
Trafficowy kocyk

Dołączył: 09 Sty 2014

Skąd: Pruszków-Olsztyn

PostWysłany: Pią 1:35, 26 Lut 2016    Temat postu:

Aga_Nygusek napisał:
Pierwsze 3 nocy spała koło mnie NA SIEDZĄCO, a dłoń musiałam trzymać na strusiowej główce. Na szczęście już jest lepiej, większość nocy przesypia, choć zdarzają się i takie, kiedy łazikuje i budzi na głaskanie.

Córunia Mamuni? Mylę się, hę...?

Aga_Nygusek napisał:
Aha, oczywiście najszybciej nauczyła się, gdzie są psie smakołyki Smile. Lenka i Bronek w tym wypadku są wyjątkowo zgodni Smile.

Jedynak-owieczka-Bronuś chyba powoli spuszcza z tonu i załapał, że ten rudy Struś to fajna kumpela może być???

Dołączył: 22 Sty 2016

PostWysłany: Nie 21:06, 28 Lut 2016    Temat postu:

Fotki będą Smile

Kasia, Strusia zadziora wyskoczyła kilka razy z zębami na Bronia, więc Bronuś pacyfista w końcu pokazał jej miejsce w szeregu i gdzie ma spać. Struś wyjścia nie ma i śpi koło mnie (aczkolwiek kusząca jest miejscówka obok Piotrka Wink).

A wspólne dziadowanie i coraz częstsze zabawy, to raczej kwestia kompromisu obydwu psiaków, aczkolwiek, to Bronek wyciąga łapę do zabawy i zachęca Lenę, a Struś Zadziora bardzo dominuje i stara się być górą.

Kilka dni nas nie było, Lenka pojechała poznać rodzinę Piotrka. Strusiątko cudnie znosi podróż samochodem - jak Bronek w obydwie strony sapał i był nieszczęśliwy (300km sapania w każdą stronę, brr), bo musi dzielić tylną kanapę z Leną, tak Strusiątko zwinęła się w kłębuszek i chrapała Smile.

Dołączył: 22 Sty 2016

PostWysłany: Pon 22:26, 14 Mar 2016    Temat postu:

W sobotę minęło 5 tygodni jak Struś jest z nami. 3 tygodnie były naprawdę trudne, Bronek i Lena udawali, że nie znają się, omijali się szerokim łukiem. Po 3 tygodniach nagle przestawiło im się w główkach i okazało się, że można całkiem fajnie razem spędzać czas.
Struś złagodniał - tzn., zmieniły się jej rysy pyszczka, zniknęła pionowa zmarszczka idąca od czoła do czubka nosa, pięknie reaguje na Lena/Struś, stopniowo w kontrolowanych warunkach jest puszczana ze smyczy na spacerach (ależ jest szczęśliwa, szaleństwom z Bronkiem nie ma końca). Zdarza jej się delikatnie i z pewną dozą nieśmiałości polizać nas, sama jest chyba zaskoczona tym faktem Smile Natomiast zupełnie bez nieśmiałości pakuje się wieczorem do naszego łóżka, wystawia brzuchem do góry i twardo zasypia, nie ma szans zrzucić jej z łóżka (Bronek schodzi sam, jak tylko jest mu gorąco, a Struś "robi" za kaloryfer).
Jedzenie ciągle połyka z prędkością światła, w związku z tym dostała miskę spowalniającą - ależ jest wściekła Smile
Struś delikatnie przytył, ma odrobinę więcej ciałka na bioderkach. Jeśli chodzi o roznoszenie zabawek po mieszkaniu i bałaganienie, bije Bronka na głowę Smile
Struś pozdrawia wieczorową porą

Struś wydachował Smile - o dziwo, tym razem Bronek był bardziej zwinny i zrobił ją w konia

A tu się bawią

Ostatnio zmieniony przez Aga_Nygusek dnia Pon 22:30, 14 Mar 2016, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 22 Sty 2016

PostWysłany: Czw 17:36, 31 Mar 2016    Temat postu:

Wiejskie burki pozdrawiają z Mazur

PS. Czy możecie podpowiedzieć co zrobić, aby po załadowaniu na stronę zdjęcia były w pionie, a nie przekręcone w prawo?

Ostatnio zmieniony przez Aga_Nygusek dnia Czw 17:45, 31 Mar 2016, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 22 Sty 2016

PostWysłany: Wto 20:27, 21 Cze 2016    Temat postu:

Nasza śliczna Strusieńka w popołudniowym słońcu Smile

Lenka chyba się już u nas zadomowiła, a na pewno bardzo ważny jest dla niej Bronek. Jest z nami ponad 4 miesiące, a cały czas każdy wyjazd bez Bronia, jest dla niej bardzo stresujący (wizyty u weta). Za to jak wracamy do domu, to Strusia "spuszcza łomot" Broniowi jak tylko przekroczymy próg mieszkania Wink. Na szczęście Bronuś nie ma nic przeciwko.

Biedny Struś ma niestety początki zwyrodnienia stawu nadgarstkowego. Ma dopiero niewiele ponad 2 lata i już problemy ze stawami Sad. Zauważyliśmy, że kuleje od pierwszego dnia pobytu u nas. Dostawała przez 3 miesiące Arthro HA - bez wyraźnej poprawy. Byłyśmy u dra Bissenika na początku czerwca - diagnoza niepocieszająca, przez 8 dni Lenuś dostawał odpowiednik metacamu - bez efektów, a w sobotę pierwszy z 4 zastrzyków z carthrophen vet. Oby zastrzyki były skuteczne (Nygusiowi nie pomogły, więc jestem sceptyczna). Pod koniec lipca jedziemy do Włoch, to wymoczy i wygrzeje łapki w gorącym morzu i piasku

Ostatnio zmieniony przez Aga_Nygusek dnia Wto 20:49, 21 Cze 2016, w całości zmieniany 2 razy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3