JASPER [*], MELA i SISI [*] mają już dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Następny

Aśka Axelowa

Skąd: Piła

PostWysłany: Nie 12:02, 15 Mar 2009    Temat postu:

Witaj Ewo
Miło, że napisałaś nam kilka słów o Waszej rodzinie, ale ja ma jeszcze kilka pytań
Skąd jesteś?
Piszesz, że jest Was trójka - czy to oznacza, że jest w domu małe dziecko? Czy same dorosłe osoby? Ile czasu Jasper pozostawałby w domu sam?
Piszesz o dwu-rodzinnym domu i ogrodzie. Czy Jasper mógłby wychodzić na ten ogród? Czy ogród jest tylko Wasz, czy też tej drugiej rodziny?
FIUNA1

PostWysłany: Nie 12:28, 15 Mar 2009    Temat postu:

Jestesmy z Sopotu
W domu sa dorosle osoby nie ma dzieci.
Ogod jest wspolny jest ogrodzony i nie ma problemu zeby Jasper po nim sobie biegal gdyz po ogrodku biegaja tez czasami 2 suczki i piesek sa to malutkie pieski bardzo wesole.
Jasper pozostawal by w domu najdluzej na 4 godziny sam w domu zwsze ktos jest przewaznie jest to moja mama, ktora zreszta prowadzi bardzo aktywny tryb życia uprawia nordic walking jasper napeno byl by dobrym towarzyszem dlugich spacerow po plaży czy lesie.

PostWysłany: Pon 14:04, 16 Mar 2009    Temat postu:

witam
jak piesek reaguje na małe dzieci

Skąd: Puck

PostWysłany: Pon 16:14, 16 Mar 2009    Temat postu:

Jasperek bardzo ładnie zachowuje się w stosunku do dzieci.
Jedynym problemem, wydaje mi się byłby dla niego drugi pies i do tego dominujący bo Jasper nie odpuszcza, jeśli dochodzi do spięcia. Nie wycofuje się pierwszy. W tych przypadkach, kiedy Jasper pokazywał charakterek, trzeba go było przytrzymać aż się uspokoi.

PostWysłany: Pią 11:51, 20 Mar 2009    Temat postu:

No to już wiemy - Jasper zamieszka u Ewy (fiuny) i jej rodziców. Oba domy (fiuna i Magda) wydają nam się bardzo dobrymi kandydatami więc o adopcji Jaspera zadecydowały naprawdę niuanse.
Tak więc, bez będnej zwłoki (być może nawet już dziś), Jasper zamieszka w swoim nowym domu

Magdo, nadal rozpatrujemy Was jako bardzo poważnych kandydatów do adopcji goldena (myślimy o Andzi) i dzisiejsza wizyta Kasi u Was jest jak najbardziej aktualna

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Pią 11:52, 20 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Puck

PostWysłany: Pią 12:40, 20 Mar 2009    Temat postu:

Gratulacje Ewo !!! Bardzo się cieszę, że Jasperek zamieszka u Was !!! I mam nadzieję , że obiecasz nam tu i teraz, że będziesz w miarę regularnie pisać , co u Was ?
fiuna1

PostWysłany: Pią 13:40, 20 Mar 2009    Temat postu:

Witajcie Very Happy

W domu unas wielkie świeto. Juz nie mozemy sie doczekac Jasperka.
Siedze w pracy ale i tak nie moge sie skupic bo mysle tylko o Jasperku, jestemy wszyscy w domu bardzo szczesliwi!!!
Dziekujamy i cieszymy sie ze spelnilismy wasze oczekiwania Smile
Obiecuje sie kontaktowac przesle fotki Jasperka, napewno chetnie bede sie umawiac z wami na spacerki z innymi waszymi goldenkami.

Pozdrawiam goraco
EWA

Skąd: Puck

PostWysłany: Pią 18:15, 20 Mar 2009    Temat postu:

Jasperek właśnie odjechał do swojego nowego domku. Czekamy teraz na duuużo fotek z nowego miejsca:-)
FIUNA 1

PostWysłany: Sob 8:31, 21 Mar 2009    Temat postu:

Witajcie Very Happy

Ale jestesmy szczesliwi, wszyscy oszaleli na punkcie Jasperka w domu.
Wczorajszy dzien spedzil oblegajac kuchnie zapachy jedzenia bardzo go interesowaly.

Wrocilismy wlasnie z porannego plazowego joggingu z Jasperkiem Very Happy

Rodzina z Jasperkiem Smile

Skąd: Puck

PostWysłany: Pon 23:44, 23 Mar 2009    Temat postu:

Byłam dziś u Jasperka z wizytą! Co to była za radość !!! Chłopak ma się świetnie, wyspacerowany za wszystkie czasy Ewy przez weekend nie było w mieście stąd brak wiadomości. Obiecała, że się poprawi:-)
Asiu, jutro wyślę Ci do wklejenia te kilka marnych i rozmazanych zdjęć które udało mi się zrobić. Ewa zrobi lepsze, prawda, Ewuniu?

Ostatnio zmieniony przez Gosia&Astra&Lara dnia Pon 23:46, 23 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 8:14, 24 Mar 2009    Temat postu:

Witajcie

Jasper doskonale sie zachowuje na spacerkach, w bieganiu ze mną dobrze mu idzie znaczy ja biegne a on szybko maszeruje Wink

Byla u nas Gosia na wizycie Jasper bardzo sie ucieszyl widac ze przez ten miesiac zbudowal wielka wiez z Gosia. Niestety po jej wyjsciu skuczał wył szczekał przestał merdac ogonem nie reagowal nawet na pileczke i na zabawa jak to robil wczesniej. Przez te dni ktore spedzil od przyjazdu byl bardzo radosny i czul sie bardzo dobrze. Ale po wyjsciu Gosi, nie rozumial pewnie co sie stalo, ze jej nie ma, zmartwilismy sie, aż ze tak cierpi. Bardzo przezyl to roztanie wczorajsze. Dzis jest troszke lepiej ale cala noc przespal lezac pod drzwiami Sad
Wczoraj z Gosia myslałysmy o wspolnym wypadzie ale mysle, że to za szybko dla Jaspera, potrzebuje czasu zeby do nas sie przywiazac, moze wtedy nie bedzie tak cierpiec jak bedzie sie widzial z Gosia a potem z nia roztawal Crying or Very sad
Jesli sie myle to napiszcie?

POZDRAWIAM GORACO EWA

Pozdrawiam goraco

Skąd: Puck

PostWysłany: Wto 8:52, 24 Mar 2009    Temat postu:

Gdyby nie to, że musiałam się spotkać z Ewą , nie pojechałabym tam. No ale mogłam to przewidzieć i spotkać się poza domem. No teraz już "po ptakach" . Trzeba się uczyć na błędach :-( Biedny Jasperek :-(
Aśka Axelowa

Skąd: Piła

PostWysłany: Wto 9:55, 24 Mar 2009    Temat postu:

Biedny Jasperek :-(
Następne spotkanie powinno nastąpić nie prędko. Dopiero wtedy, kiedy Jasper zaufa nowej rodzinie, poczuje się bezpieczny i związany z nowymi ludźmi...
FIUNA JASPER

PostWysłany: Wto 12:14, 24 Mar 2009    Temat postu:

Witajcie

No coz my tez nie wiedzielismy nie mamy doswiadczenia w tej kwesti.. Sad

Wymyslamy duzo zajec dzisiaj Jasperkowi zeby go zajac czyms, dzisiaj mamy sie spotkac z mojej kolezanki goldenka Kimą Wink

Ewa
Warna.

PostWysłany: Czw 11:34, 26 Mar 2009    Temat postu:

Na razie wklejam nowe zdjęcia Jasperka.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Następny