Zasady postępowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

PostWysłany: Wto 15:38, 09 Wrz 2008    Temat postu:

No więc od tego jest dyskusja - po publicznym przegłosowaniu możemy wpisać zaakceptowaną kwotę - zrobimy średnią matematyczną Wink
Ania_W

Dołączył: 02 Paź 2007

Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto 15:40, 09 Wrz 2008    Temat postu:

to nie licytacja ale:) worek 13,5 kg karmy Megan to 230,00 zł. Ma go na ok. miesiąc. A wiadomo nie samą karmą żyje golden. Uważam, że ramy cenowe zaproponowane przez Alę są w porządku - lepiej podać większe koszty niż mniejsze.
KasiaJ

Dołączył: 06 Maj 2008

Skąd: Krosno

PostWysłany: Wto 15:43, 09 Wrz 2008    Temat postu:

9. Miej świadomość że w przypadku choroby Goldena, koszt leczenia może być o wiele wyższy niż jego miesięczne utrzymanie. Czy podołasz takiemu obciążeniu finansowemu?

Proponuję taki zapis, bo każdy innaczej karmi swojego psiaka, i każdemu wyjdzie inny bilans miesięczny Very Happy

PostWysłany: Wto 16:17, 09 Wrz 2008    Temat postu:

Wydaje mi się, że jednak kwota powinna być - bo ktoś sobie wyobrazi, że to 50 zł i co?
Warna.

PostWysłany: Wto 18:07, 09 Wrz 2008    Temat postu:

Ja dodaje punkt nr 10.

Adoptujacy postepuje z psem tak, jak zostalo to ustalone przed adopcja. Jesli pies ma jakies ograniczenia, jesli jest chory lub ma pewne problemy psychiczne, osoba adoptujaca go musi wypelnic dodatkowe warunki adopcji.

Niektore z nich sa twarde i wszystkie psy powinny byc nim poddane np.
1. przez okres 2 tygodni lub dluzej pies nie jest spuszczany na spacerach ze smyczy, albo
2. adoptujacy zobowiazuje sie wyrobic identyfikator dla psa w ciagu tych 2 tygodni
3. adoptujacy zpbowiazuje sie kontynuowac leczenie psa i zalecenie lekarza weterynarii w tej kwestii
4. adoptujacy nie naraża psa na natychmiastową wizyte kontrolną u lek wet, nastepuje ona co najmniej po tygodniu od dnia adopcji psa

i inne.

Niedopelnienie tych warunków może spowodowac odebranie psa.

No i nr 12, ktory moze jest najwazniejszy:
KOCHAC PSA - TAK, ale ROZSADNIE.

Kochac psa, to znaczy dawac mu jesc tylko tyle, ile zapewnia mu utrzymacie własciwej masy ciala (u Goldenow duzy problem, bo sa lakome),
Kochac psa, to znaczy pracowac z nim, a nie tylko glaskac i calowac,
Kochac psa, to bawic sie z nim,
Kochac psa, to znaczy obserwowac go, zeby sie nie okazalo, ze dopiero po kilku dniach zauwazamy wbitego w skore kleszcza,
Kochac psa, to czytac ksiazki na temat psow i ich zachowan.

Dlugo by pisac!
Aśka Axelowa

Skąd: Piła

PostWysłany: Wto 19:53, 09 Wrz 2008    Temat postu:

Ania_W napisał:

Ania, to dlatego, bo Megan jest szczeniorem
Dorosły pies ma mniejsze porcje karmy. Ja, łącząc karmę z domowymi dodatkami (jogurty, podroby, kaszanki i inne) mam 13,5 kg worek Orijena na prawie 2 miesiące!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Sprawy okołofundacyjne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3