Psie siuśki kontra trawnik?!?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Baszka
DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 04 Maj 2009

Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 13:21, 27 Lip 2010    Temat postu: Re: Psie siuśki kontra trawnik?!?

Aśka Axelowa napisał:
mogłabyś nauczyć, że na ogródku nie robi się siku w ogóle...? Laughing

Aśka, z punktu widzenia mieszkańców bloków to masz 100% racji... takiego 'blokowego' goldena nauczonego wychodzenia poza swój teren łatwiej przekonać by załatwiał się poza nim.

Kurcze Rolling Eyes ale dlatego mam to podwórko /na szczęście moje i tylko moje / by nie biegać wcześnie rano za potrzebą psiurków, tylko wypuścić je ....
...ale bardzo się cieszę, że z grubszymi potrzebami czekają na spacer poza podwórko, hmmm... może nie zawsze czekają Rolling Eyes

A tak w sprawie koloru trawki na podwórku, to przyjęłam zasadę przy tymczasowiczach ...pal licho jego siur, pies znajdzie nowy dom a trawnik odrośnie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)