Pomocy :-( (5-miesięczna Luna)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

mpinkawa

Dołączył: 12 Lip 2009

Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 12:16, 28 Lip 2009    Temat postu:

Wczoraj rozmawiałam z naszym wetem na temat Waszego problemu. Stwierdził jednak, że tak "na sucho" nie może absolutnie nic powiedzieć. Powiedział dokładnie to co pisze Jola. Przede wszystkim trzeba wykonać szereg badań - głównie mocz, usg itp, żeby móc postawić konkretną diagnozę - bez tego ani rusz. Przyczyn może być wiele. Jedno jest pewne, że w tym wieku nie powinno się jej już to przytrafiać.
Myślę, że wszystko jest do wyleczenia, tylko potrzeba do tego dobrej ręki....
Jeśli będziesz chciała mogę dać Ci namiary na naszego weta u nas w Ochojcu, u którego od lat leczymy i prowadzimy nasze psy (bo od zawsze je mieliśmy )
Na pewno nie warto mysleć o oddaniu suni, bo z każdej sytuacji jest wyjście. Powodzenia i trzymam mocno kciuki!

PostWysłany: Nie 21:08, 02 Sie 2009    Temat postu:

Lunka narazie nie sika pod siebie od środy odstawiony antybiotyk choć dziś często usikiwała może znaczyła teren bo u siebie na działce tego nie robiła tylko na spacerkach. Krew zbadana SUPER USG SUPER tylko jedna ścianka pęcherza leko grubsza. Jeszcze tylko USG na pełnym pęcherzu ale czy to możliwe żeby był pełny pęcherz a myśl o tym czy oddać czy nie w naszym przypadku musi być brana pod uwagę ale dziś widzę, że chyba byłaby to tylko myśl... Z dnia na dzień kochamy ją coraz bardziej NAtalka i Weronisia też więc byłby to dla nas wszystkich DRAMAT Smile Ale narazie jest dobrze i oby tak dalej Smile))
mpinkawa

Dołączył: 12 Lip 2009

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 22:03, 07 Sie 2009    Temat postu:

Hallo!
No i jak tam Lunka?????????????
Mam nadzieję, że wszystko idzie do przodu i problem po woli zostaje opanowany.... !!!
pozdrowionka

PostWysłany: Czw 9:29, 13 Sie 2009    Temat postu: LUNA ZDROWA

NAsza Lunka jest już zdrowa od 2 tygodni nie podajemy żadnych lekarstw, nie moczy się Weterynarz mówi, że było to trudne do wyleczenia ze względu na czas infekcji Luna musiała sie przeziębić już w gnieździe stąd tak długotrwałe i narastające problemy. Teraz spokojnie możemy wyjść z domu załatwiać swoje sprawy pozostawiając Lunkę w domku bez obawy, że nie wytrzyma. Widzę, że Luna teraz jest dopiero jest sobą jest bardzo mądra ma 6 mies podaje łapki , prosi siada na gest i jest wiernym kompanem naszych dzieci. Nareszcie możemy cieszyć się psem w pełni.
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA TROSKĘ Smile POZDRAWIAM
Mamaczesia

Dołączył: 30 Gru 2008

Skąd: Katowice