Kąpiel psa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

PostWysłany: Pią 8:12, 14 Sie 2009    Temat postu:

Jerzy Kora napisał:
Faktem jest że forum nie będzie istniało bez forumowiczów, a i fundacji będzie cieżko jak nikt tu nie będzie zaglądał. Rolling Eyes

to szantaż?
Czy mam przez to rozumieć, że ludzie zaglądają tu, żeby poczytać/popisać o szczotkach dla psów, a nie dlatego, że są zainteresowani psami w potrzebie? :-( :-( :-(

Jerzy Kora napisał:
Inne fora może i są ale tu trafiają Ci którzy będą adoptować psa. I wszelkie sposoby by im uświadowić co robić a czego nie robić z psem jest moim zdaniem istotne.

Naszym celem nie było na pewno tworzenie kolejnego forum dyskusyjnego o goldenach. Nie wiem Jurku czy zauważyłeś, ale wszystkich pytajacych o karmy, szampony, szczotki, pralki itp. odsyłamy (w ramach uświadamiania) na fora o tej tematyce.
www.goldenretriever.fora.pl
www.goldenretriver.fora.pl

Jerzy Kora napisał:
A tak swoją drogą czy ktoś z Was pralkę do psów? Mam nadzieję że jeśli nawet to i tak się nie przyzna. Embarassed

Serdecznie proszę o powstrzymanie się od kolejnych prowokacji.

BULA napisał:
Ja myślę, że forum powinno być poważne i "ponure" w tych działach, które łączą się bezpośrednio z adopcja, losem psa czy działalnością fundacji. Natomiast w tej luźniejszej jego cześć powinno żyć własnym życiem

To forum jest częścią działalności Fundacji Pomocy Goldenom i z założenia w całości poświęcone jest pomocy psom.

Nie chodzi o to, żeby w ogóle nie pisać w działach "luźniejszych", ale głównie chodzi o to, że nie ma sensu powielać dyskusji toczonych na innych forach - bardziej do tego przeznaczonych.

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Pią 9:04, 14 Sie 2009, w całości zmieniany 7 razy

PostWysłany: Pią 9:51, 14 Sie 2009    Temat postu:

Nie kłóćcie się bo nie ma o co Wink.
Faktem jest, że każdemu z nas przytrafi się jakiś OT w psiej tematyce, niekoniecznie fundacyjnej. Ale faktem również jest, że na tematy tak "trywialne" można sobie podyskutować na forach DYSKUSYJNYCH.

Faktem również jest, że w sprawach poważniejszych, dotyczących np. dolegliwości psich, wolę zapytać na tym forum, bo odpowiedź mam konkretną, rzetelną i wiarygodną, a na forach dyskusyjnych bywa różnie.

Polecane przez Agatę i Aśkę w innym wątku fora goldenowe są bardzo fajne. Ja też tam jestem i uważam, że warto, zwłaszcza jak się jest początkującym goldeniarzem.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2