DogTV

Skąd: Gdynia

PostWysłany: Śro 11:25, 19 Lis 2014    Temat postu: DogTV

Co Wy na to?

Ludwik pewnie chętnie korzystałby z takiej opcji, gdyż jest to istny telemaniak. Uwielbia reklamy, w których występują zwierzęta- jego ulubione to misie z velvetu i żubry z reklamy żubra. Oprócz tego chętnie ogląda animal planet i żywo reaguje na to, co dzieje się na ekranie Smile
Ewa i Azja

Dołączył: 13 Wrz 2014

Skąd: Wilga

PostWysłany: Śro 14:28, 19 Lis 2014    Temat postu:

Z tego, co czytałam wiele lat temu o programach przygotowywanych dla psich telemaniaków to jest zupełnie inny obraz otaczającego nas świata, niż ten, który my oglądamy. Przede wszystkim pieski, kotki, zajączki, ptaszki filmowane są z psiej perspektywy, czyli kamera chwyta obraz kilka centymetrów nad ziemią, na wysokości oczu węszącego psa. Super sprawa. I znakomite rozwiązanie dla właścicieli psów cierpiących na lęk separacyjny.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)