Asia, Arek, Warka[TM*] Heśka i Zula

elmirka

Dołączył: 11 Sty 2011

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob 17:36, 13 Gru 2014    Temat postu: Asia, Arek, Warka[TM*] Heśka i Zula

Przedstawiamy się na nowo, ponieważ nasz skład również uległ zmianie. Jak niektórzy wiedzą w kwietniu pożegnaliśmy zaledwie 6letnią Warkę po nierównej walce z PNN (wada wrodzona nerek). Był to nasz pierwszy, najwspanialszy i niezastąpiony pies...
Widać Warka zdecydowała za nas, bo za jej sprawą 2 lata temu pojawiła się u nas (oczywiście z założenia na DT Wink ) Sali vel Heśka - ok. 9msc mix teriera, znaleziona przez naszą panią wet. Jak nie trudno się domyśleć DT błyskawicznie zamienił się na DS, a Heśka ujawniła swoją podwójną tożsamość - z jednej strony anielska sierotka z drugiej diobeł z instynktem myśliwsko-morderczym.
Po odejściu Warki Heśka była jedynaczką, ale ciągle przewijała się myśl o drugim psie. Nie było parcia, jedyne co postanowiłam, to to, że na pewno będzie to adopcja. Nie dopuszczałam myśli o goldenie, bo bałam się znów choroby i tego, że za bardzo będzie przypominać Warkę. I tak pięknego wrześniowego dnia dostałam informację od koleżanki behawiorystki, ze jest do natychmiastowego zabrania roczna goldenka(a jednak !) bezpośrednio od opiekunów. A, że akurat była u mnie Ola Effkowa, to niewiele myśląc wsiadłyśmy w auto i po 3 godzinach Zula(wcześniej miała inne imię)była już z nami - jednak goldeniozy nie da się wyleczyć Wink a ja nie wiedziałam o suni kompletnie nic..
Jest cudną, bardzo grzeczną, roczną dziewczyną. Zupełnie inną z wyglądu niż Warka( bardziej złota, długonoga i drobniejszej budowy), bardzo szybko i idealnie wpasowała się w nasze życie. Z Heśką dogadały się dość szybko i teraz to najlepsze siostry.
Także życie zdecydowało za nas i tak to chyba musi być Smile
Kwestia wrzucania fotek jest dla mnie nie do ogarnięcia, więc może znajdę kogoś kto to zrobi za mnie w najbliższym czasie Wink a pojutrze mamy sterylizację, więc trzymajcie kciuki!
Dortomkowa Rodzinka

Dołączył: 10 Kwi 2012

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob 18:10, 13 Gru 2014    Temat postu:

W końcu Elmirko - czekamy na zdjęcia Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności / Nasze psy i my Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)