Qpożerstwo

Edyta Duszenko

Dołączył: 11 Lis 2007

Skąd: WROCŁAW

PostWysłany: Śro 12:00, 17 Mar 2010    Temat postu:

No i właśnie jak zje qpkę to umyjemy zęby i po kłopocie, a mój zwierz w 80 % właśnie tak wraca ze spaceru "pachnący" - ale nadający się do całkowitego prania. Więc co lepsze?

A powiem o sposobie mojej kumpeli która ma 3 letnią labkę gustującą w qpkach, może to i niepedagogiczne ale u niej poskutkowało, po n-tym razie pożarcia ludzkiej Qpki wzięła szczoteczkę i pastę do zębów ze sobą na spacer i za każdym razem gdy labka lizneła co nie co, ona podbiegała do psa i myła jej zęby, oczywiście pies musiał być przyłapany na gorącym uczynku, po kilkunastu razach poskutkowało, teraz wystarczy pokazać psu szczoteczkę do zębów gdy podchodzi do qpki i rezygnuje. Napisałam, że to niepedagogiczne bo powoduje, że pies nie lubi myć zębów, ale na czyszczenie znalazły się inne metody więc nie musi się martwić.
Katarzyna_Margo

Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Śro 14:38, 17 Mar 2010    Temat postu:

Edyta Duszenko napisał:

Pies "pachnący po kąpielach spacerowych" to kłopot wyłącznie estetyczno-organizacyjny. Pies zjadający znaleziska to potencjalnie chory pies.
Ja tam wiem co lepsze i powtórzę: ciesz się Edyta Smile

A pomysł ze szczoteczką do zębów podoba mi się. Głównie z powodu skuteczności.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2