"Magazyn niechcianych prezentów"

BiGRobin

Dołączył: 24 Wrz 2009

Skąd: Świetochłowice k/Katowic

PostWysłany: Pią 13:57, 27 Lis 2009    Temat postu: "Magazyn niechcianych prezentów"

agnes&nelly&schad

Dołączył: 28 Lut 2009

Skąd: Bydgoszcz/Warszawa

PostWysłany: Pon 10:27, 30 Lis 2009    Temat postu: Re: "Magazyn niechcianych prezentów"

BiGRobin napisał:

"Pies nie jest dla dzieci, pies potrzebuje swojego pana i musi nim być dorosła osoba. Pies nie może być kaprysem, decyzja o tym, że znajdzie się w domu musi być świadoma i podjęta przez wszystkich członków rodziny. Pies to najgłupsza niespodzianka jaką można wymyślić. Dzieciom zaś, co najwyżej, można kupić pluszowego pieska, który nie będzie cierpiał, gdy się znudzi i zostanie ciśnięty w kąt. Co rok do tego magazynu trafia mnóstwo psów, które okazały się niepotrzebne".

Powyższe słowa Tomka powinniśmy my kochający zwierzaki powtarzać wszystkim, od których słyszymy, że chcą kupić psa dla dziecka lub jako prezent. Ja zacznę od tych świąt.
Pozdrawiam Agnes&Nelly&Schade
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)