MAJLO ma już dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 40, 41, 42  Następny

Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Nie 22:37, 03 Sie 2008    Temat postu:

Aśka Axelowa napisał:

Dobrze pamiętasz. Ale nie o wszystkim wiesz... Wink

Hmm... Skoro tak, to nie będę się tak bardzo martwić

PostWysłany: Pon 8:44, 04 Sie 2008    Temat postu:

B@sia napisał:
...Bo po raz kolejny Tobie dostaje się najcięższa robota.

Zabrzmiało jakby tutaj na siłę zmuszano ludzi do opieki nad goldenami ponad ich możliwości. Zapewniam wszystkich, że tak nie jest

Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Pon 9:02, 04 Sie 2008    Temat postu:

To bardzo źle Ci to zabrzmiało, bo wogóle nic takiego nie przyszło mi do głowy!!!

Znam Anie tylko trochę (widziałyśmy się raptem kilka razy), ale wiem jak wiele robi ona dla psiaków. Wiem też, że zwykle nie są to psy zdrowe i takie, którym do szczęścia brakuje jedynie miski żarcia i godzinnych spacerów. Sama niedawno byłam obecna przy tym gdy przejmowała do siebie Lorę - zalęknioną, śmierdzącą do granic możliwości... Teraz Majlo i wstawanie po kilka razy w środku nocy, podawanie kroplówek - zresztą same wiecie jak wygląda opieka nad słabym psiakiem po operacjach. I właśnie dlatego napisałam, że PO RAZ KOLEJNY dostaje się jej najcięższa robota. Wiem, że Ania nie narzeka, bo ona kocha to co robi i chyba nie potrafiła by żyć inaczej, ale to już inna sprawa;-)
Agata, bardzo możliwe że nie mam racji i że jest tu ktoś kto równie często jak Ania zabiera pod swój dach tak problematyczne pieski - tylko że ja tej osoby nie znam, wiec dlatego napisałam tak jak napisałam. Jeśli kogoś tym uraziłam to przepraszam, ale nie miała żadnych złych intencji:)
A Anię podziwiam i tak;-)

Co u Majlo? Jak minęła nocka?

Ostatnio zmieniony przez B@sia dnia Pon 9:03, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 9:09, 04 Sie 2008    Temat postu:

W sprawie zdrowia Majlo czekamy na wieści od samej Ani, pewnie niedługo coś napisze.

Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon 10:44, 04 Sie 2008    Temat postu:

łatwo nie jest ale nie narzekam. Moje siły idealnie zregenerowało wczorajsze wieczorne machanie ogona Majlo na widok Megan i Lory oraz ranne próby wstawania. Niestety na chwilę obecną idealnie byłoby gdyby mało się ruszał i dużo spał. Nie chce zapeszyć ale stan zaczął się poprawiać a przynajmniej się ustabilizował. Za 3 dni sprobujemy podać mu cokolwiek do zjedzenia i zobaczymy jak będą pracowały jelita. Nadal dostaje bardzo silne leki i kroplówki. Rokowania nadal ostrożne ale czuję, że ta historia będzie miała szczęsliwe zakończenie.

Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon 10:57, 04 Sie 2008    Temat postu:

Majlo jest teraz pod opieką weterynarza i zostanie do mojego powrotu z pracy Laughing

PostWysłany: Pon 11:47, 04 Sie 2008    Temat postu:

Trzymamy kciuki Marlena i Afrunia Very Happy
Warna.

PostWysłany: Pon 12:38, 04 Sie 2008    Temat postu:

B@sia napisał:

A Anię podziwiam i tak;-)

Co u Majlo? Jak minęła nocka?

Pozwolę sobie w tej kwestii napisać dwa słowa.
Przyjaciele Fundacji pomagają w różny sposób: jedni finansowo, inni transportem, jeszcze inni biorą psy do siebie (dom tymczasowy), inni jeszcze całą tę łamigłówkę organizują. Są też tacy, którzy roznoszą ulotki informujące o działalności fundacji. Zbieranie pieniędzy na operacje jakie przeszedł każdy z naszych psów, to też robota. Natomiast nie o wszystkich tego typu działaniach piszemy na forum, bo nie widzimy powodu, do opisywania każdej czynności (czy to błahej, czy o wiele bardziej pracochłonnej).

Praca dla fundacji jest dobrowolna, nikt nikogo nie zmusza, ani nie nakłania do poświęcania swojego czasu i nikt do nikogo nie ma też w tej kwestii pretensji. Jeden może więcej, drugi może mniej. Wsyzstkim jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc.

Ania jest dla nas osobą wyjątkową i szczególną i też ją wszyscy podziwiamy. Sadzę, że gdyby zapytać Anię, to powie, że też podziwia inne osoby z naszego forum i odpowiednio to uzasadni. Każdy ma swoje zasługi, bardziej lub mniej spektakularne. Smile

Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon 13:54, 04 Sie 2008    Temat postu:

zgadzam się z Warną w 101% Wink

PostWysłany: Pon 13:57, 04 Sie 2008    Temat postu:

A ja proponuję skupić się na bohaterze tego watku tj. na Majlo Dla Ani założymy osobny wątek

Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon 14:05, 04 Sie 2008    Temat postu:

przepraszam a w jakim dziale "szukają domu"? Wink Wink Wink

Nastrój mam wyśmienity bo i wieści z domu rewelacyjne.

Ostatnio zmieniony przez Ania_W dnia Pon 14:06, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 14:09, 04 Sie 2008    Temat postu:

Ekstra !! az sie na sercu ciepło robi Smile

PostWysłany: Pon 14:14, 04 Sie 2008    Temat postu:

przepraszam a w jakim dziale "szukają domu"? Wink Wink Wink

myślałam o "potrzebują pilnej pomocy"

Ania_W napisał:
Nastrój mam wyśmienity bo i wieści z domu rewelacyjne.MAJLO WSTAJE NA CZTERY ŁAPKI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

CUDNIE !!!!!

Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Pon 14:43, 04 Sie 2008    Temat postu:

Suuuper! Ogromnie się cieszęSmile