KALA ma już dom

Evinkowa

Dołączył: 06 Kwi 2011

Skąd: wrocław

PostWysłany: Śro 22:23, 06 Kwi 2011    Temat postu:

Muszę przyznać, że Kala to bardzo fajna psinka, urzędują z Gają prawie codzień na ogrodzie, często razem spacerują po parku,teraz dołączyła do nich jeszcze jedna koleżanka Kora znaleziona na działkach ogrodowych przez moja koleżankę. Rodzinka Kali jest w swej psinie zakochana i świata poza nią nie widzi:) Pozdrawiam
Aśka Axelowa

Skąd: Piła

PostWysłany: Śro 23:47, 06 Kwi 2011    Temat postu:

Szkoda tylko, że tak rzadko możemy ją oglądać Wink

Ale dopiero na tych fotach widzę, jak ona jest już dorosła dama! Very Happy
Ewa i Kala

Dołączył: 01 Paź 2010

Skąd: Ziębice

PostWysłany: Pon 16:00, 28 Maj 2012    Temat postu:

Dzień dobry wszystkim. Bardzo, bardzo dawno nie zaglądałyśmy tutaj i nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie... po prostu lenistwo. U nas w zasadzie wszystko w najlepszym porządku. całej rodzince dopisuje wyśmienite zdrowie i tryskamy energią a KALA już w szczególności. A za płotem jej kolega i koleżanka FADO i GAJA - wieczni partnerzy do zabaw i pościgów za ptakami w parku, więc nie ma nudów. A w domu dzisiaj dla Kali wielka nowość nasz kotka Zuzia została mamą i psina jest bardzo ciekawa. Mamy nadzieję, że polubi kociaki i nie będzie sprawiać nam problemu. tutaj muszę nadmienić, że Kala nie bardzo toleruje wszystkie mniejsze, tzn małe stworzenia a głównie małe pieski.
Ulubionym mieszkańcem Kali naszego domu jest Łukasz -nasz syn- ona świata poza nim nie widzi, dla niego wszystko. Ale faktem jest, że to właśnie on zabiera ją na wszystkie długie spacery i właściwie idzie prawie zawsze tam, gdzie ona chce.
Tak więc myślę, ze wspólnie jesteśmy bardzo szczęśliwi. A tu jeszcze za pasem piękna pogoda i wyjazdy nad wodę, które Kala tak uwielbia- jest niezmordowana w aportowaniu kijków z wody - więcej ruchu jest jej wskazane bo troszkę przytyła pomimo jednego posiłku dziennie ( jest po sterylizacji więc to może też ma jakieś znaczenie? ). Kala to bardzo pogodna i wspaniała sunia, na zawsze zajęła miejsce w sercu całej naszej rodzinki. Pozdrawiamy
P.S Kiedyś próbowałam wstawić zdjęcia Kali ale niestety nie potrafię.
marta.bajowa

Dołączył: 23 Paź 2008

Skąd: Dzierżoniów

PostWysłany: Pon 16:26, 28 Maj 2012    Temat postu:

Dziękujemy za wiadomości o Kali Smile Ale byli byśmy jeszcze szczęśliwsi, gdybyście zaglądali do nas ciut częściej Wink

Jeśli chodzi o odchudzanie i ilość posiłków, to zdecydowanie polecam Wam 2 posiłki. Jeden posiłek to zdecydowanie gorsza opcja nie tylko przy odchudzaniu, ale ogólnie w żywieniu.

A jeśli podeślecie zdjęcia na mój mail (marta@aurea.org.pl) to chętnie wstawię Smile
marta.bajowa

Dołączył: 23 Paź 2008

Skąd: Dzierżoniów