COSMO ma już dom

Przeczytał: 1 temat

PostWysłany: Nie 19:53, 17 Gru 2017    Temat postu: COSMO ma już dom

Kilka dni temu pod naszą opiekę trafił COSMO, którego zabraliśmy ze schroniska w Łodzi.
Cosmo ma ok. 8 lat, zdiagnozowano u niego dysplazję stawów biodrowych. W najbliższych dniach czekają go kolejne konsultacje u specjalistów z różnych dziedzin.
Cosmo przebywa u naszej nieocenionej Marty Leśkiewicz, a później przeprowadzi się do Iwony i Kory.

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Czw 22:19, 26 Kwi 2018, w całości zmieniany 1 raz
Ania & Gordon

Dołączył: 24 Kwi 2013

PostWysłany: Nie 22:28, 21 Sty 2018    Temat postu:

Cosmo zmienił moje spojrzenie na psy ze schroniska. Zaufał od chwili, kiedy zrobiliśmy pierwszy krok, poszliśmy na pierwszy spacer i pojechaliśmy w pierwszą podróż z Łodzi do Warszawy. Dał się poznać jako przyjacielski towarzysz. Z cierpliwością podszedł do czesania, kąpieli, suszenia i strzyżenia. Piękny, duży Mister Okolicy. Nie wiemy, jak doświadczył go los i dlaczego w stanie zaniedbania i niedożywienia trafił do schroniska. Bardzo fajny, uczuciowy, łagodny pies, który potrzebuje człowieka, w którym zakocha się bez granic, któremu bez granic zaufa.

PostWysłany: Sob 20:17, 12 Maj 2018    Temat postu:

I Cosmatek nie szuka już domu Smile. Dzisiaj przeprowadził się do Karoliny i jej rodziny. Karolina to nasz "stary" DS - własnie u niej mieszkał nasz były podopieczny Snowy, który niedawno odszedł za TM.
Dziękujemy Karolino za wzięcie pod opiekę kolejnego seniora, a Marcie dziękujemy za jak zwykłe doskonałą i profesjonalną opiekę Heart

Ostatnio zmieniony przez Pasiasta Alicja dnia Sob 20:18, 12 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz