COCO ma już dom
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

PostWysłany: Śro 9:12, 04 Lis 2015    Temat postu: COCO ma już dom

Sytuacja bardzo nietypowa - wczoraj pod naszą opiekę trafiła 2-miesięczna goldenka Coco.
Właściciele suni zgłosili się do nas z prośbą o pomoc, ponieważ okazało się, że ich najmłodsze dziecko ma niezwykle silną reakcję alergiczną na psa. Musieli znaleźć nowy dom dla Coco i chcieli jednocześnie mieć pewność, że sunia trafi w dobre ręce. Rozstanie było niezwykle bolesne dla całej rodziny :-(
Coco zamieszkała na tymczasie u Ani w Wesołej. Czekamy na pierwsze wieści o malutkiej.

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Wto 15:20, 17 Lis 2015, w całości zmieniany 3 razy
Oskarowy
DOM ADOPCYJNY, DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 26 Lis 2012

Skąd: W-wa

PostWysłany: Śro 9:36, 04 Lis 2015    Temat postu:

Ale cudo... Heart
Pati od Rubi

Dołączył: 05 Maj 2012

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro 10:00, 04 Lis 2015    Temat postu:

Oj dziewczyny... Się będzie działo - dużo cierpliwości w poszukiwaniu nowego domu Wam życzę!
Kasia_Andrzej_Daisy

Dołączył: 28 Lut 2011

Skąd: Mierzyn/Szczecin

PostWysłany: Śro 10:25, 04 Lis 2015    Temat postu:

Oskarowy napisał:
Ale cudo... Heart

To chyba jedyne określenie, które przychodzi każdemu do głowy patrząc na tego maluszka Smile
Dortomkowa Rodzinka

Dołączył: 10 Kwi 2012

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 10:58, 04 Lis 2015    Temat postu:

Pati od Rubi napisał:

Pati ... Dokładnie to samo pomyślałam ....
agnes&nelly&schad

Dołączył: 28 Lut 2009

Skąd: Bydgoszcz/Warszawa

PostWysłany: Śro 11:58, 04 Lis 2015    Temat postu:

Hmm maluszek, jak maluszek - uroczy... z perspektywy mojej 10 -latki golden w każdym wieku jest uroczy inaczej Smile
Przeżyłam szczenięce wybryki nelly, i jej dorastanie, i jej młodość i teraz dojrzałość - każdy ten czas owocował w niezapomniane przeżycia.

Czy nie mam racji koleżanki?

Dołączył: 03 Lis 2015

PostWysłany: Śro 15:42, 04 Lis 2015    Temat postu:

Witam wszystkich. Nam właśnie trafiło się to szczęście, co na imię ma Koko Smile Wczoraj po południu przywieźliśmy ją do siebie. Sunia szybko się zaaklimatyzowała, śmiało zwiedzała pomieszczenia i poznała nasze trzy goldenki (Jaspera, Diunkę i Ciri). Ma dopiero osiem tygodni a już dobrze opanowała załatwianie się na podkład higieniczny. Noc minęła spokojnie, mała nie płakała, wstawała tylko na siusiu i kupę. Jak typowy szczeniak chwilę się pobawi i rozrabia, siusiu, kupa, po czym pada jak zabita, i tak w kółko Smile Najbardziej upodobała sobie najmłodszą naszą sunię – ponad roczną Cirillkę. Ciri również jest nią najbardziej zainteresowana. Starsze psiaki raczej schodzą małej z drogi.
agnes&nelly&schad

Dołączył: 28 Lut 2009

Skąd: Bydgoszcz/Warszawa

PostWysłany: Śro 16:25, 04 Lis 2015    Temat postu:

Ania Diunkowa napisał:

pięknie, pięknie ... faktycznie szczęście w domku Smile
bella

Dołączył: 23 Maj 2015

PostWysłany: Śro 19:58, 04 Lis 2015    Temat postu:

prawdziwa śnieżynka z niej, zniewalająca na zdjęciu, a cóż dopiero na co dzień w domu
Joanna i Bizia

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Czw 12:53, 05 Lis 2015    Temat postu:

Aniu, tak się cieszę, że Koko trafiła właśnie do was. Będzie wesoło
AstoniNinka

Dołączył: 01 Kwi 2015

Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 13:04, 05 Lis 2015    Temat postu:

Słodzinka śliczna... Jeju czy ja dobrze przeczytałam że macie teraz cztery Goldasy w domu??? Shocked Shocked Shocked Ania musisz być najszczęśliwszą kobietą na świecie Ja bym była
Joanna i Bizia

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Czw 13:05, 05 Lis 2015    Temat postu:

Ja też

Dołączył: 03 Lis 2015

PostWysłany: Czw 20:31, 05 Lis 2015    Temat postu:

Oj tak, z całą czwórką mamy wesoło i nie nudzimy się, każdemu z osobna trzeba cały czas powtarzać, że jest najważniejszy Smile Coco ma się dobrze. Powoli zaczynamy zapewniać jej różnego rodzaju "atrakcje" w ramach socjalizacji. Z naszymi psami zna się już dobrze, zwłaszcza z Ciri, zaczyna również zwiedzać nasz ogródek - dzisiaj obszczekała skrzynkę gazową, po czym gdy się okazało, że jest niegroźna, sunia dziarsko przebiegła obok niej. Samoloty i helikoptery w górze też nie są takie straszne Smile Musimy popracować nad odkurzaczem, bo trochę się go boi, ale blender i młynek do kawy już przepracowaliśmy Smile Coco jest bardzo grzeczna w samochodzie, nie płacze, mało się kręci i nie ma choroby lokomocyjnej. U swoich pierwszych właścicieli zaczęła być przestawiana na karmę royal canin, niestety zmiana karmy i zmiana miejsca pobytu spowodowały, że kupki nie są idealne. W tej chwili karmimy ją ryżem z kurczakiem i marchewką, aby unormować pracę jelit. Na szczęście sunia czuje się dobrze, jest pogodna, radosna i ma apetyt.

Ostatnio zmieniony przez Ania Diunkowa dnia Nie 23:16, 08 Lis 2015, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 03 Lis 2015

PostWysłany: Czw 20:34, 05 Lis 2015    Temat postu:

Dodam tylko,że też się cieszę, że Coco jest u nas. Nie spodziewałam się, że tak szybko trafi do nas psiak fundacyjny, a o szczeniaczku to nawet nie marzyłam Smile)

Dołączył: 03 Lis 2015

PostWysłany: Czw 23:14, 05 Lis 2015    Temat postu:

I jeszcze kilka zdjęć Smile

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny