Karma Jorsera Emotion

PostWysłany: Sob 18:22, 27 Mar 2010    Temat postu: Karma Jorsera Emotion

Czy ktoś z Was zna może tą karmę i może się podzielić spostrzeżeniami?
Koleżanka ma psa z problemami przewodu pokarmowego i bardzo sobie chwali tą karmę. Pomyślałam o Astrze, ale wolę zapytać w szerszym gronie. Nie chcę eksperymentować na psie.
Bardzo proszę o opinie Smile

Dołączył: 22 Mar 2009

PostWysłany: Nie 19:30, 28 Mar 2010    Temat postu:

Za bardzo nie mogę pomóc bo worka tej karmy nie kupowałam ale na wystawie dostałam mnóóóóóóstwo próbek tej karmy, tak że na 2 dni jako normalny posiłek dla Ashy starczyło. No i jak normalnie Asha strasznie wybrzydza przy suchym tą karmę specjalnie dla nie jadków do namaczania, wcinała aż się uszy trzęsły. Razz Very Happy Bardzo jej smakowała, żadnej biegunki nie było, z pysia ładnie pachniało... no ale jak już pisałam testowana była przez nas bardzo krótko więc... ale wydaje się wporządku.

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 19:35, 28 Mar 2010    Temat postu:

Dzięki za odpowiedź.
Ja przestudiowałam skład, podpytałam tu i ówdzie i postanowiłam zaryzykować.
Koleżanka podarowała mi 2 kg na spróbowanie.
Astra już jest po 2 posiłkach. Okropnie jej smakuje. Wreszcie nie burczy jej w kiszkach i nie psuje powietrza. Ale, żeby zachwalać, to za wcześnie. Więc testujemy i czekamy Smile

Dołączył: 22 Mar 2009

PostWysłany: Nie 22:23, 28 Mar 2010    Temat postu:

To dobrze. Smile Daj znać jak po dłuższym karmieniu.
A ty masz tą dla niejadków czy inną? Rolling Eyes

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 22:51, 28 Mar 2010    Temat postu:

Ja mam tą:
Josera Emotion Festival dla najbardziej wymagających. Dodatek łososia, ryżu, kaczki i pysznego sosu sprawi, że Josera Emotion Festival szybko stanie się przysmakiem Państwa ulubieńca. Karma jest optymalnym rozwiązaniem dla psów smakoszy i może być stosowana dla psów domowych oraz psów towarzyszących o przeciętnym zapotrzebowaniu na energię. Można ją podawać w postaci suchej lub mokrej, dostosowując formę do oczekiwań psa. Dodatek sosu umożliwia łagodne przejście z karmy suchej na mokrą. Karma sprzyja zachowaniu zdrowych, mocnych zębów. Josera Emotion Festival zaspokoi potrzeby najbardziej wybrednych psów. Josera Emotion Festival - wyszukany smak i zdrowie w jednym

Skład: mączka z mięsa drobiowego , ryż (min. 15 %), kukurydza, tłuszcz drobiowy, mączka z łososia (min. 6%), włókno buraczane, drożdże, substancje mineralne, mączka z cykorii, mączka z małży.

Dołączył: 22 Mar 2009

PostWysłany: Nie 23:32, 28 Mar 2010    Temat postu:

O to super bo to akurat ta która tak Ashce smakowała. Very Happy Ciekawa jestem jak ona 'działa' na psiaka po dłuższym czasie i czy po paru tygodniach nadal mu smakuje...
Marta&Angus&Alma
DOM ADOPCYJNY, DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1991

Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią 22:28, 27 Sie 2010    Temat postu:

Ewciu i jak spisała się u Ciebie Josera ??. Znajomy zachwalał ją u swoich mastifów tybetańskich.

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 22:41, 27 Sie 2010    Temat postu:

Martuś, karma wygląda składowo oki, ale u mnie nie bardzo podeszła, bo qpy takie "rozmazane". Ja się obecnie przerzuciłam na Acanę zamiennie z Brit Care. Jednak jest bardziej strawna a qpki są takie idealne i łatwo sie sprzątają Wink
To musisz wypróbować, tylko z tego co ja wiem Josera nie sprzedają w małych porcjach.
Pewnie to zależy od psa Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach / Żywienie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)