Zjadanie patyków
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Aśka i Fibi

Dołączył: 22 Wrz 2011

PostWysłany: Pią 0:42, 29 Mar 2013    Temat postu:

A jeśli te problemy gastryczne nie objawiają się niczym innym Think To co o tym myśleć ? Think
Gośka&Bella

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 2021

PostWysłany: Pią 18:02, 29 Mar 2013    Temat postu:

A czy to możliwe, że to wcinanie badyli to jednak stres? Wydaje mi się, że jak spacerujemy same to Belka tak się na patyki nie nakręca, a te najgorsze ataki mają miejsce na porannych spacerach, gdy spotykamy psa, którego bardzo lubię i Belka o tym wie. Przypomina mi się, że w DT Belka połykała całe sztuki dziecięcej garderoby, czego u nas nie zrobiła nigdy, a powodem był zapewne stres związany z zazdrością o psa rezydenta. Może ona czuje się zagrożona moimi kontaktami z innymi psami? Dziś rano, gdy bawiłam się z Guciem, Belka mało go nie pogryzła ze złości, jednocześnie tuląc się do mnie i odcinając go od moich rąk swoim ciałkiem. A gdy Gutek poszedł do domu wyluzowała i już spokojnie biegała, nie szukając badyli.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach / Zdrowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2