Wskazania do RTG stawów

Gośka&Bella

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 2021

PostWysłany: Pią 20:30, 12 Kwi 2013    Temat postu:

Serdecznie Wam Asiu z Belką współczujemy - zakaz brykania Shocked . Halinie i Marsowi też wspólczujemy, bo pewnie tęsknią za Wami. Do statecznych spacerów po okolicy chętnie zaproponujemy nasze towarzystwo (? - no, Belka to nie wiem, ona kocha park). Myślę o powrocie na uliczki wieczorami, ale Belka nadal nie czuje się tu pewnie, może Fibi by jej pomogła przełamywać lęki, bo Fibi pewnie już śmiało wszędzie i zawsze?
Gośka

Dołączył: 04 Maj 2011

PostWysłany: Sob 9:49, 13 Kwi 2013    Temat postu:

Na stronie Kliniki Weterynaryjnej "Wawer", zamieszczono dwa artykuły autorstwa dr Adama Michała Janickiego na temat dysplazji. Zawierają informacje o tym, w jakim okresie życia psa wykonać badania, jakie metody stosuje się w ocenie stawów, jaka jest ich wiarygodność, jak je interpretować...
Ola i Kort

Dołączył: 16 Sie 2012

Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Sob 12:36, 13 Kwi 2013    Temat postu:

przykro czytać o kłopotach zdrowotnych naszych psich przyjaciół, trzymamy kciuki za Pamę i Fibi, żeby dolegliwości zdrowotne nie za bardzo dokuczały, pozdrawiamy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach / Zdrowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3