FIGA ma już dom
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

PostWysłany: Nie 19:46, 10 Maj 2009    Temat postu: FIGA ma już dom

Figa jest piękną suczką, która z powodów rodzinnych właścicieli szuka nowego domu. Jest zdrową suczką, chodziła na kurs PT i zna podstawowe komendy, które pięknie wykonuje w domu, ale jej głównym problemem jest to, że jest niezmiernie spragniona ruchu i na spacerach po prostu szaleje, jest nie do opanowania. Zatraca się tak, że nie słyszy komend i nie przychodzi na przywołanie. Uwielbia rzucanie piłki, choć może to być patyk, czy cokolwiek, Figa po prostu lubi biegać i skakać, a w ruchu jest tak zgrabna, jak sarenka. Figa mieszka w tej chwili z 8-miesięcznym dzieckiem, jest łagodna w stosunku do dzieci i ludzi, nigdy nie weszła w konflikt z innymi psami.
Figa jest zdrowym psem, nigdy nie chorowała, nie ma dysplazji stawów biodrowych, które miała badane. Potrzebuje dużo czułości i bardzo dużo pracy, żeby móc spożytkować swoją energię.
W tym tygodniu Figa zostanie wysterylizowana.

A oto kilka zdjęć Figi.

Ostatnio zmieniony przez Warna. dnia Nie 20:09, 10 Maj 2009, w całości zmieniany 5 razy
Patrycja

Dołączył: 21 Lis 2008

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Nie 20:48, 10 Maj 2009    Temat postu:

Chciałam zgłosić chęć adopcji Figi. Mam nadzieję, że zostanę wzięta pod uwagę.
Warna.

PostWysłany: Nie 21:31, 10 Maj 2009    Temat postu:

Figa potrzebuje osoby (osób), które będą ją szkolić. Nie przesadzam z jej żywiołowością, bo znam Figę, a jeszcze nigdy nie poznałam tak zakręconego Goldena. Przez długi czas nie będzie jej można spuścić ze smyczy, ona nawet teraz zawsze jest na lince, bo nie sposób jest ją złapać. W domu skacze z radości na ludzi, liże po twarzy, nie jest w stanie się uspokoić. Potrzeba jej konsekwentnej ręki i wytrwałości. Smile
marta.bajowa

Dołączył: 23 Paź 2008

Skąd: Dzierżoniów

PostWysłany: Nie 22:04, 10 Maj 2009    Temat postu:

Warna napisał:

A ja fruwającego Goldena Wink Czy to też było wpisane w zakres kursu PT? Wink

A jak Figa w swojej żywiołowości znosi samodzielne zostawanie w domu?
Ania i Raffa

Dołączył: 24 Mar 2009

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9:07, 11 Maj 2009    Temat postu:

Figa jest piękna, a ostatnie ze zdjęć jest totalnie zaskakujące Wink Nie przypuszczałam że Goldeny potrafią tak wysoko skakać, może ma geny zająca Idea Smile Smile Smile
Gosia i Piotrek

Dołączył: 09 Kwi 2009

PostWysłany: Pon 9:24, 11 Maj 2009    Temat postu:

To jest golden skacząco - fruwający, pewnie w zależności od tego na co ma w danej chwili ochotę Very Happy Very Happy
Urokliwa diablica!!
Warna.

PostWysłany: Pon 9:36, 11 Maj 2009    Temat postu:

Figa rzeczywiście fruwa, takie robi susy, jak sarna, jest w tym niesamowita i piękna w ruchu.

Jeśli chodzi o zostawanie w domu, to Figa niestety jest zamykana w klatce, bo niszczyła nowe mieszkanie właścicieli. Myślę, że mogło to już ulec zmianie, bo Figa nie jest już szczeniaczkiem, ale oni nie ryzykują. Więc nie wiadomo, jak to jest, jedno jest pewne potrafi sama zostać i nie płacze z tego powodu. Smile
Warna.

PostWysłany: Pon 19:48, 11 Maj 2009    Temat postu:

No to jeszcze kilka:

dorota&bruno

Dołączył: 19 Maj 2008

Skąd: Lublin

PostWysłany: Śro 1:22, 13 Maj 2009    Temat postu:

skoro to taka temperamentna dziołcha to moze znajdzie się ktoś, kto lubi psie sporty, a Figa się przy okazji wyszaleje Laughing
Warna.

PostWysłany: Śro 9:59, 13 Maj 2009    Temat postu:

Dziś o 20.00 Figa ma sterylkę - trzymajcie za nią kciuki. Smile

PostWysłany: Śro 22:15, 13 Maj 2009    Temat postu:

Figa jest już po zabiegu, właśnie się wybudza, wszystko poszło OK.
Warna.

PostWysłany: Czw 10:13, 14 Maj 2009    Temat postu:

Figa nie miała spokojnej nocy, pojękiwała, płakała, a jej właściciele bardzo to przeżyli. Teraz jest już lepiej, choć Figa nie ma ochoty ani na picie, ani na jedzenie. Rano była na małym spacerku i załatwiła wszystkie swoje potrzeby bez problemu. Teraz leży i odpoczywa. Niestety bardzo na razie krwawi, bo została zoperowana tuż przed cieczką. Mam nadzieję, że wieczorem będzie czuła się lepiej. Odwiedzę ją i napiszę kilka słów o jej samopoczuciu.

Ostatnio zmieniony przez Warna. dnia Czw 10:13, 14 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Warna.

PostWysłany: Pią 8:59, 15 Maj 2009    Temat postu:

Już jest wszystko ok. Figusia doszła do siebie. Myślę, że jej widok po operacji bardziej zestresował samych właścicieli niż samą Figę. Pamiętam świetnie, że widok mojej Bezy po jej 1 narkozie też był dla mnie straszny. Potem przy operacji Nero już zupełnie inaczej na to patrzyłam i teraz już wiem, że pies szybko wraca do siebie, a narkoza musi powodować, że pies się słania i jedynie chce mu się spać. Ważne, że Figa ma to za sobą i że dzięki tej operacji nie będzie miała kilku schorzeń (choćby ropomacicza). Smile

PostWysłany: Sob 19:30, 16 Maj 2009    Temat postu:

Witam:) Nasza Rodzinka jest chętna do zaoferowania Fidze nowego domku.Jesteśmy 5-ięcio osobową rodziną.Mieszkamy w dwupiętrowym mieszkaniu. Nie daleko są łąki, więc mielibyśmy gdzie chodzić na spacery.Trzy tygodnie temu odeszła nasza ukochana sunia.Była z nami 17lat. Nie wyobrażamy sobie domu bez psa.W Fidze zakochałam się od pierwszego wejrzenia.Jestem pewna, ze potrafię zapewnić jej odpowiednio dużo ruchu.W domu jest troje dzieci z temperamentem podobnym do temperamentu Figi więc miałaby się z kim bawić.Obawiam się jednak tego co może narozrabiać w domu podczas naszej nieobecności.Przyznaję uczciwie,że parę godzin dziennie musiałaby zostawać sama.Pozdrawiam.
Warna.

PostWysłany: Sob 19:34, 16 Maj 2009    Temat postu:

Witaj serdecznie,

jeśli mogę spytać, to ile czasu Figa spędzałaby czas samotnie w domu? W jakim wieku są dzieci? Czy one też miałyby zajmować się Figą?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny