Wstyd

Warna.

PostWysłany: Wto 9:21, 26 Sie 2008    Temat postu: Wstyd

Nie wiedziałam, jak nazwać ten dział, ale po ostatnich dwóch kłamstwach na forum, nie potrafię nazwać tego inaczej.

Fundacja powstała po to, żeby POMAGAĆ psom, jednym z najpiękniejszych psom rasy Golden Retriever, których jesteśmy miłośnikami. Psom tym dzieje się wiele krzywdy: są wyrzucane, niekochane, żle leczone lub wcale nie leczone, zabiedzone lub wręcz odwrotnie - utuczone do granic możliwości, co wpływa na ich zdrowie nie tylko fizyczne, ale i psychiczne.

Niektórzy wykorzystują naszą energię, nasz wolny czas, nasze uczucia i zaangażowanie do żałosnych zabaw naszym kosztem i kosztem tych psów tu na forum.
Chciałabym wszystkich poinformować, że NIE AKCEPTUJEMY takich zachowań i choć nikogo z forum nie będziemy usuwać, to nie będziemy takiej osobie poświęcać naszego czasu. Zajmujemy się RATOWANIEM psów, a nie małymi gierkami młodszych i starszych.

Wypisywać kłamstwa, to WSTYD. Może są fora, gdzie mile widziane jest fantazjowanie, ale na pewno nie TU. I to, czego oczekiwałabym w imieniu wszystkich forumowiczów, to przynajmniej jakieś oficjalne przeprosiny. Tak to się dzieje w cywilizowanym świecie. Za kłamstwa ludzie (np. politycy) dostają wyroki sądowe w postaci np. ogłoszenia oficjalnych przeprosin w gazetach, czy telewizji. U nas wystarczy to zrobić na naszym forum. I nie udawać, że nic się nie stało.

Warna Strzelecka
Prezes Fundacji Pomocy Goldenom AUREA

PostWysłany: Śro 7:59, 27 Sie 2008    Temat postu:

Chciała bym bardzo was przeprosić jest mi niezmiernie glupio Embarassed z powodu tego co napisałam o Lakim. mam nadzieję że Ze się na mnie nie obrazicie. Niewiem dlaczego to zrobiłam :ups: . Bardzo podziwiam to co robicie.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Śro 8:20, 27 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
KasiaJ

Dołączył: 06 Maj 2008

Skąd: Krosno