Sposób na niejadka

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 2021

PostWysłany: Czw 18:11, 03 Sie 2017    Temat postu: Sposób na niejadka

Wiem, że określenie niejadek w odniesieniu do goldena brzmi jak dowcip, ale zdarzają się osobniki, którym trzeba dosmaczać choćby karmę. Belka karmę jadała bez dodatków, ryż z indykiem zreszta również - w każdym razie do czasu. Z racji przewlekłego zapalenia trzustki ma jednak bardzo nudna dietę już piaty miesiąc i ostatnio coraz mniej je - schudła 4 kg!. Płakałam już nad nią... Przyczyny mogły być różne - ból, upał lub nuuuuda... zawsze bałam się pierwszej opcji, na drugą mam niewielki wpływ, postanowilam sprawdzić tę ostatnią. No i bingo! A czym urozmaicamy??? Otóż bardzo wygodne i szczególnie docenione przez zaintersowaną okazały się słoiczki z posiłkami dla dzieci. Zielone warszywa z rybą robią u nas furorę. Składniki zdrowe bez watpienia, zapach bardzo konkretny, a wystarczą 3 łyżeczki wymieszane z posilkiem i Belka czeka na kolejna okazję Laughing . Gdy się znudzi wystarczy wybrać inny smak, sprawdzając wcześniej skład oczywiście. Taaaak, czuję się jak młoda matka, dziękuję Bobovita!
joanna_i_bohdan

Dołączył: 16 Sie 2009

PostWysłany: Pią 22:24, 04 Sie 2017    Temat postu:

U nas działało dosmaczanie najwyraźniej ohydnego suchego Royal ( w opinii naszego suczyska to oksymoron jakiś) Hepatic puszką też Royala Gastro Intestinal. I szło jakoś, choć nie bez perswazji i wysiłku...

Ostatnio zmieniony przez joanna_i_bohdan dnia Pią 22:25, 04 Sie 2017, w całości zmieniany 1 raz
Gośka&Bella

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 2021

PostWysłany: Sob 8:43, 05 Sie 2017    Temat postu:

No własnie, nie bez wysiłku. Kazdy pies jednak wie, że ludzkie żarcie lepsze, stąd pomysł na zupki dla dzieci. Tyle, ze u nas działało przez 2 dni.... dziś znowu muszę stanąć na wysokośći zadania i wykazać się kreatywnością.... Evil or Very Mad
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)