Nieprzyjemne sytuacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

karola

Dołączył: 25 Lut 2013

PostWysłany: Nie 17:32, 03 Sie 2014    Temat postu:

A, dzieki:D nie zajarzyłam wcześniej.
Albisiowo-Lenkowe Marciny

Dołączył: 17 Mar 2013

Skąd: Górki Wielkie

PostWysłany: Nie 21:04, 07 Wrz 2014    Temat postu:

Kilka dni temu przytrafiła się sytuacja, która totalnie mnie zaskoczyła. Codziennie przy końcu spaceru, gdy już jestem z suńkami pod swoim blokiem, wypinam je by spokojnym truchtem dotarły do klatki schodowej. Tak też się stało. Po drodze jednak, podeszły na sekundkę do kobiety (dr. prawa) z sąsiedniej klatki, którą dobrze znam (tak mi się wydawało). Wiedząc że pani ta nie przepada za psami, choć nigdy nie manifestowała tego zbyt intensywnie, przywołałem psy, które natychmiast merdając ogonami przybiegły do mnie. Co usłyszałem od pani dr? Spier...alaj! Myślałem że się przesłyszałem, ale owa pani powtórzyła drugi raz s..alaj. Zamurowało mnie, zawinołem ogon pod siebie i wstrząśnięty poczłapałem do domu. Szok
Aśka i Fibi

Dołączył: 22 Wrz 2011

PostWysłany: Nie 21:26, 07 Wrz 2014    Temat postu:

Pani dr prawa wyraźnie ma problem z panowaniem nad emocjami Sad

Ja spotkałam niedawno taką panią w zupełnej zakrzaczonej dziczy z dala od plaży i wszelkich "ludzkich" terenów gdzie nie widzę żadnego powodu, by prowadzać psa na smyczy. Pani postanowiła się w tych krzakach rozłożyć z dzieckiem i mieć pretensje do całego świata, że istnieje.

Fibi podbiegła się przywitać, pani zerwała się na baczność, wymachuje rękami coś pod nosem mruczy. Odwołałam psa i zignorowałam całkowicie. W drodze powrotnej sytuacja wyglądała podobnie. Ale to nie był tej pani dzień. Bo jak już odwołałam Fibi, ruszyły do pani zza krzaków dwa psy - jeden ogromny i czarny Shocked (suczka Berneńka) i drugi nieco mniejszy też czarny kundelek. Pani wymachuje więc tym bardziej i już zaczyna coś mruczeć pod adresem pana psów kiedy to pan zechciał jej wreszcie odpowiedzieć, a może po prostu zawołać psy wydając dźwięk tak straszny, że pani całkiem zwątpiła, zamilkła i chyba wkrótce potem zwinęła swój kramik. Muszę przyznać, że bardzo mnie to rozbawiło i miałam jedyną w swoim rodzaju wredną satysfakcję.

A chodziło o to, że ten pan jest chory, niepełnosprawny i ma problemy z mówieniem więc próbując coś powiedzieć wydaje dźwięki dla takiej niezbyt rozgarniętej pani wprost przerażające. Pan jest ok, jest bardzo miły i psy go uwielbiają ale na to taka pani przecież by nie wpadła w życiu
karola

Dołączył: 25 Lut 2013

PostWysłany: Pon 22:38, 08 Wrz 2014    Temat postu:

Widać Pani Doktor brakuje podstawowych zasad kultury osobistej. Niestety niektórzy ludzie wciąż zadziwiają swoją postawą...z drugiej strony gdyby popatrzeć na to z dystansem, odpowiedź Pani dr komiczna Wink Mnie by tez totalnie wmurowalo...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3