Mieszkanie przystosowane dla szczeniaka

compfin

Dołączył: 13 Sie 2015

PostWysłany: Pon 10:31, 17 Sie 2015    Temat postu: Mieszkanie przystosowane dla szczeniaka

Jesteśmy w trakcie remontu mieszkania. Kiedy się skończy będziemy chcieli przygarnąć szczeniaka, może nawet dwa. Chcielibyśmy, by było mu wygodnie, bezpiecznie no i myślimy nad wyborem takich rozwiązań i mebli, by pies ich nie zniszczył.

Dlatego też mam kilka pytań.

1. Jaką podłogę wybrać - tak żeby się nie odkształcała, kiedy piesek się na niej przypadkiem załatwi.
2. Które schody [link widoczny dla zalogowanych] będą dla pieska najbezpieczniejsze? Tak żeby się nie ślizgał. A może zainwestować w specjalne dywaniki?
3. Czy zrobić dla niego specjalne wyjście na zewnątrz (taką dziurę w drzwiach jak w amerykańskich filmach), czy może nie jest to najlepszy pomysł?

Co sądzicie Smile

Przeczytał: 1 temat

PostWysłany: Pon 18:21, 17 Sie 2015    Temat postu:

compfin nasze forum, to forum robocze pomocy goldenom, a nie dyskusyjne. Tutaj raczej na takie tematy nie rozmawiamy (rzadko trafiają się szczeniaki w potrzebie). Najlepiej zwróć się ze swoim pytaniem do użytkowników goldenretriever.fora.pl, gdzie zresztą też jesteś.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)