"Bliźniacza" fundacja

tomtom

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie 20:45, 26 Lip 2009    Temat postu: "Bliźniacza" fundacja

W związku z tym że ostatnimi czasy wiele razy dane było nam skorzystać z pomocy wolontariusz Fundacji Aurea, chciałbym wszystkim Wam serdecznie podziękować za pomoc i jednocześnie zaprosić Was na stronę internetową powstającej właśnie fundacji mającej na celu pomoc labradorom. Nie ukrywam że chętnie nadal będziemy korzystać z Waszej pomocy oraz oczywiście pomagać i Wam w miarę naszych możliwości. Rasy "naszych" psów są tak blisko spokrewnione, że współpraca między nami jest rzeczą wręcz naturalną. Jednocześnie prosiłbym, by wszystkie informacje na temat niechcianych labków jakie do Was docierają przekazywać również i nam.
Adres naszej strony to

Oczywiście po powstaniu naszej fundacji zwrócimy się do Waszego Zarządu z oficjalną propozycją współpracy, na razie zaś mam nadzieję że będziemy współpracować tak jak teraz, albo jeszcze lepiej.
Aśka Axelowa

Skąd: Piła

PostWysłany: Nie 21:01, 26 Lip 2009    Temat postu:

Noooo, idziecie pełną parą Laughing Piękne logo macie - bardzo wymowne.
Organizujcie się szybciutko i... powodzenia! Very Happy

PostWysłany: Nie 21:21, 26 Lip 2009    Temat postu:

Kibicujemy Wam cały czas i życzymy szybkiego i bezproblemowego utworzenia Fundacji.
Przy tej ilości labradorów w potrzebie, pracy Wam nie zabranie więc życzę Wam, aby przynosiła ona jak najwięcej satysfakcji, z której będziecie czerpać siłę do dalszego działania.
tomtom

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon 9:50, 27 Lip 2009    Temat postu:

Zwracam się do Was po raz kolejny o pomoc. Może macie w swojej bazie jakiś sprawdzony DT w okolicach Warszawy,gdzie moglibyśmy "przechować" przez dwa tygodnie Blankę, sukę wyciągniętą z pseudohodowli. Sunia znajduje się pod opieką Moniki, która jednak wyjeżdża na urlop w terminie 8-23 sierpień. Urlop miała zaplanowany już zanim wzięła do siebie Blankę, a nie może niestety wziąć ze sobą dwóch psów. Szukamy jej intensywanie DT na ten okres, jednak Blanka wymaga specjalnych warunków i na razie nie mamy nikogo odpowiedniego. Oczywiście zwracamy całkowite koszty pobytu w DT, łącznie z karmą. Więcej informacji o tym jak zachowuje się sunia znajdziecie na naszym forum.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Ostatnio zmieniony przez tomtom dnia Pon 9:52, 27 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
fieldfare

Skąd: Legionowo

PostWysłany: Pon 10:14, 27 Lip 2009    Temat postu:

tomtom napisał:
Sunia znajduje się pod opieką Moniki

To ja Very Happy
Dodam jeszcze, że Blanka nie została jeszcze wysterylizowana, bo ma za słabe wyniki krwi. Kolejny ewentualny termin sterylki, to koniec sierpnia. O cieczkę jednak nie należy się martwić, bo Blanucha miała ją w czerwcu.
Nie ukrywam, że boje się oddać Blankę tam, gdzie jest inny pies skaczący na suki w celach kopulacyjnych, bo Blanka ma chore stawy biodrowe i kolanowe oraz zanik mięśni miedniczych.
Sunia znajduje się w Legionowie pod Warszawą.

PostWysłany: Wto 0:04, 28 Lip 2009    Temat postu:

Obawiam się, że nie jesteśmy w stanie w tej chwili pomóc. Same, ze względu na okres urlopowy i brak domów tymczasowych, nie możemy zająć się wszystkimi goldenami, które potrzebują opieki :-(
Malina

Dołączył: 10 Kwi 2009

Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 21:46, 06 Sie 2009    Temat postu:

Gratuluję założenia Fundacji! Smile Przeczytałam historię "tytułowej" suczki Primy i przyznam że ścisnęło to moje serce do kilku łez. Prima teraz przepięknie wygląda! Smile
Powodzenia w prowadzeniu fundacji i pomocy Labkom.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)