Nauka chodzenia na luźnej smyczy

Przeczytał: 1 temat

PostWysłany: Czw 13:04, 27 Wrz 2012    Temat postu: Nauka chodzenia na luźnej smyczy

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 12:10, 19 Paź 2012    Temat postu:

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Pobawmy się z psami”.

Tym razem tematem warsztatów będzie spacer na luźnej smyczy – pokażemy Wam, jak utrzymywać skupienie psa na przewodniku niezależnie od tego, co się wokół dzieje, pobawimy się w trening zaangażowania psa w bycie z przewodnikiem, jak nauczyć psa podążania za przewodnikiem i co zrobić, żeby ładnie szedł z przewodnikiem, utrzymując luźną smycz oraz grzecznie mijał innych ludzi i inne psy.

Zajęcia odbędą się w Katowicach w przyszłą sobotę tj. 27 października 2012r., start o godzinie 10.00 .

Poćwiczymy w warunkach naturalnych czyli w terenie – miejsce spotkania i plan dojazdu zostaną przekazane chętnym po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym chęci udziału.

Czas trwania zajęć przewidziano na około 3 godziny.

Koszt – 35 zł , dla byłych i obecnych kursantów szkoły DogMasters , którzy chcieliby poćwiczyć z nami i poszerzyć swoje umiejętności koszt to 25 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerami telefonów:
530 452 883, 531 669 944.

Prosimy żeby psy były na zwykłych, miękkich obrożach ( kolczatki, łańcuszki dławikowe i inne tego typu rzeczy – zabronione), na zwykłych smyczach ( najlepiej dłuższych – 2,5-3 metrów, nie flexi!).
Prosimy o zabranie malutkich, pysznych i miękkich smakołyków, ulubionej zabawki psa ( najlepiej czegoś czym można się przeciągać, ewentualnie piłki na sznurku), woreczków do sprzątania po psie i wody dla psa.
Przed zajęciami psy powinny mieć możliwość niezbyt długiego ( 15-20 minut) i niezbyt męczącego spaceru.
W czasie zajęć psy muszą być pod kontrolą przewodników czyli nie puszczacie ich luzem ani nie podchodzicie do innych psów bez wyraźnego polecenia trenera prowadzącego zajęcia.
W razie bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych ( ciągłe, duże opady deszczu) – warsztaty zostaną przesunięte na nowy termin, a osoby, które zgłosiły udział powiadomimy o tym telefonicznie lub mailowo.

Serdecznie zapraszam!

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 17:22, 26 Paź 2012    Temat postu:

Witamy,
Prognozy pogody na sobotę 27.10.2012 niestety są bardzo niekorzystne. W dniu jutrzejszym ma nastąpić załamanie pogody, a w okolicy południa obfite opady deszczu ze śniegiem .

W związku z tym postanowiliśmy przenieść cały program zajęć z cyklu „Pobawmy się z psem – chodzenie na luźnej smyczy” na sobotę 10.11.2012, start godz. 10:00.

Jutro tj. 27.10.2012 zapraszamy miłośników mokrych i zimnych spacerów z psami na spotkanie socjalizacyjne, kącik porad dla właścicieli oraz lepienie bałwanów.
Czekamy na Was od 10:00 w Parku Śląskim ( dawne WPKiW) w Chorzowie na lądowisku dla helikopterów.
Ubierzcie się ciepło, weźcie psy i termosy z gorącą herbatą!

Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 1:11, 07 Lis 2012    Temat postu:

Przypominamy wszystkim chętnym, że zajęcia w terenie z nauki chodzenia na luźnej smyczy zostały przeniesione na najbliższą sobotę, 10 listopada 2012r. Spotykamy się o godzinie 10.00 na lądowisku dla helikopterów w Parku Śląskim w Chorzowie.

Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 16:49, 17 Lis 2012    Temat postu:

Kto nie był niech żałuje!

Było super, migawki ze spotkania można obejrzeć tutaj:

River

Dołączył: 01 Cze 2014

PostWysłany: Wto 14:06, 03 Cze 2014    Temat postu:

Czy jest może w planach powtórzenie takiego spotkania?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)