Adopcja wirtualna

PostWysłany: Sob 20:19, 22 Lis 2014    Temat postu: Adopcja wirtualna

Większość z Was zna jedną z form wparcia naszych podopiecznych, jaką jest wirtualna adopcja. Tych, którzy nie wiedzą, "z czym to się je" zapraszamy do bliższego przyjrzenia się temu tematowi Razz

Często bywa tak, że chcielibyście pomóc, ale nie macie możliwości przyjęcia pod swój dach kolejnego psa albo nawet jednego psa. A co, jeśli mimo to któryś z podopiecznych fundacji szczególnie Was oczaruje i bardzo chcielibyście otoczyć go opieką? Otóż jest to możliwe właśnie dzięki adopcji wirtualnej. Podopieczni fundacji przebywają w domu tymczasowym u ludzi, którzy maja możliwość ich gościć, a wirtualni opiekunowie pomagają w inny sposób - finansowo lub ofiarowując mu rzeczy, których najbardziej potrzebuje.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym, jak zostać wirtualnym opiekunem i z czym się to wiąże? Zapraszamy do lektury:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Chcesz pomóc Fundacji? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)