NEMO

Kasia_Andrzej_Daisy

Dołączył: 28 Lut 2011

Skąd: Mierzyn/Szczecin

PostWysłany: Wto 7:51, 29 Mar 2016    Temat postu:

A my w Święta wspominaliśmy Nemusia, bo właśnie w lany poniedziałek Nemo odjechał ze swoimi ludźmi. Cieszymy się, że trafił do tak wspaniałego domu, bo widać, że jest bardzo szczęśliwy i kochany Smile
Szocikowa_

Dołączył: 23 Lis 2012

PostWysłany: Nie 0:41, 30 Paź 2016    Temat postu:

Będąc u dzieci zacieśniałam przyjacielskie stosunki z Nemusiem.Porównując jego zachowanie w mieście a u siebie we własnym domu stwierdzam,że to jest jego miejsce na ziemi.Woda,las,cisza, spokój ,osobisty kot,kochający i dbający opiekunowie,to wszystko pozwala zapomnieć o strachach,które odzywają się czasami,ale najczęściej gdy wyjeżdżają na urlop.Wtedy parasolka jest straszna,nadmierny hałas,ruch,obcy panowie,zniknięcie osób które zna, powoduje strach.Gdy czuje się niepewnie a wie ,że opiekunowie są z nim to strachy nie straszą,albo tylko troszkę przez chwilkę.Wielką radością i dumą napawało mnie to,że po kilku spacerach z Nemusiem i mnie zaczął darzyć zaufaniem i przy mnie czuł się swobodnie.Nemo jest fantastycznym psem,przyjacielskim,zapatrzonym w Marysię i Stasia,ufa im i wie,ze go nie zawiodą.Mając w domu psa po przejściach,który reaguje agresją na nie znane rzeczy-jamnik Filip z FJN i patrząc się jak Nemo kuli się,albo podwija ogon pod siebie,stwierdzam,że psy jak ludzie bardzo się od siebie różnią,mimo podobnych doświadczeń życiowych.

PostWysłany: Śro 13:42, 23 Mar 2022    Temat postu:

Nemo kilka dni temu odszedł za Tęczowy Most :-(
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> W Psim Niebie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10