GUCIO ma już dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 10:51, 27 Kwi 2018    Temat postu:

Gucio jest już po kastracji, czyszczeniu zębów (dwa niestety starcił, jest prawdziwym szczerbatkiem, ale daje radę!) i wycięciu małego guzka nad ogonem.
Wielkie dzięki Fundacji za nietypowy kołnierz pooperacyjny, bo w tradycyjnym kompletnie się nie odnajdował!
Wszystko ładnie się goi, jutro idziemy na zdjęcie szwów i czekamy na wyniki z hispatologii doktor powiedziała, że powinny być dobre.

Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 22:54, 27 Lip 2018    Temat postu:

Gucio jest już u nas 4 miesiące, przez ten czas wyluzował się, ale chyba jeszcze nie do końca, bo nie sypia na grzbiecie 🙁. Poza tym jest bardzo mi oddany, aż mi go czasem szkoda, kiedy po położeniu się przed chwilą, "musi" znowu zmieniać miejsce wylegiwania, bo pani się przemieszcza non stop.
Postępem jest, ze chodzimy już na spacer bez smyczy, chłopak bardzo się pilnuje, a na smyczy nie ciągnie jak niegdyś i to nie tylko ze mną!
Gutek jest bardzo przyjacielski i łagodny, przez ten czas nie wykazał żadnej agresji i wystarczy lekko podnieść głos (w momencie kiedy nie słucha, bo zwykle to robi), a on kładzie uszy po sobie i wykonuje polecenie. Dlatego uważam, że potrzebuje bardzo łagodnego właściciela.
Istotna informacja: rozwiązał się problem problemów gastrycznych Gucia, okazało się, ze ma pasożyty, ale jesteśmy już w trakcie leczenia i wszystko jest ok. Nawet po śmieciowym jedzeniu nie ma już sensacji żołądkowych! Poza tym przybrał na wadze. Wazy już 30,5 kg i w związku z tym zmniejszyłam nieznacznie dawkę karmy.
Za chwilę postaram się przesłać kilka "dokumentów" z życia Gucia 😊

Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 23:06, 27 Lip 2018    Temat postu:

Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 23:10, 27 Lip 2018    Temat postu:

O matko, jakoś dwukrotnie wszystko się dodało, w dodatku odwrócone, proszę o wyrozumiałość!
Chciałam jeszcze dodać, ze Gucio tak mocno lubi piszczące zabawki, ze jak już jakąś dorwie, to nie wypuszcza z pyska, co widać na zdjęciu Smile))
No i uwielbia błotko, ale to jak każde złotko Smile
Przemas od Nulki
DOM ADOPCYJNY, DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 25 Wrz 2009

Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto 14:59, 31 Lip 2018    Temat postu:

Naprawdę piękny i uroczy goldas o łagodnym usposobieniu. Mam nadzieję, że mimo nie najmłodszego wieku znajdzie swój kochający dom na stałe. Jakoś bardzo zwrócił moją uwagę i zyskał sympatię. Oby mu się udało Smile
Ania Diunkowa

Dołączył: 03 Lis 2015

PostWysłany: Pią 7:18, 24 Sie 2018    Temat postu:

Dzielimy się dobrą wiadomością: Gucio ma swój dom!!! Daleko nie musiał go szukać i meldunku nie musi zmieniać, bo zostaje u Moniki i jej rodziny Smile
Moniko, dziękujemy za dotychczasową opiekę nad kawalerem i życzymy Wam wielu wspaniałych lat razem:)))

Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 21:46, 24 Sie 2018    Temat postu:

Nie ma za co dziękować 😀
Gucio ze swoim spokojem i cudownym charakterem pomógł mi poskładać do kupy serce, które rozpadło się na kawałki po odejściu naszego poprzedniego Goldena - kochanego Jazza 😪
I choć na początku Gutek miał u nas zostać tylko tymczasowo, ja od początku wiedziałam, ze to mój pies!
Dziękuję Fundacji za zaufanie, a najbardziej mojej rodzinie za to, że pokochała Gustawa ❤
Idź do strony Poprzedni  1, 2