DIGO ma już dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 26, 27, 28  Następny

PostWysłany: Nie 14:25, 03 Maj 2009    Temat postu: ciąg dalszy

Taka mała dygresja, bo widzę, że Wy "goldeniarze " się tam wszyscy znacie. Widzę, że na forum pojawia się Marta od Nico, o ile się nie mylę byłyśmy razem na studiach podyplomowych z psychologii zawierzą...może jakaś referencja na nasz temat Very Happy Very Happy Very Happy

PostWysłany: Nie 14:39, 03 Maj 2009    Temat postu:

Witaj Asiu
Całkiem dobrą referencją są studia podypolomowe, które skonczyłaś

Czy możesz nam napisać, dlaczego zdecydowałaś się na adopcję goldena? Dlaczego akurat Digo?
Asia

PostWysłany: Nie 15:38, 03 Maj 2009    Temat postu:

Dlaczego golden? Bo to pies o jakim marzyliśmy od dawna, bo cechy jego charakteru idealnie wpasowują się w nasz sposób życia. Bo zależy nam na tym, aby mieć psa przyjaciela i wiemy, że golden (ale nie tylko...) nas nie zawiedzie. Szukamy towarzysza wiernego, który stanie się nieodzownym członkiem naszej rodziny (tacy już jesteśmy rodzinni Very Happy ).
A dlaczego akurat Digo? Hmmm...wiem, że nic nie zastąpi pierwszego spotkania na żywo, kontaktu i tego spojrzenia w oczy, ale jak tak sobie o nim czytam i na niego patrzę to już czuję jakby był częścią nas. Tak szczerze mówiąc nie wiem dlaczego akurat on, ma to coś co przyciąga. Po za tym chcieliśmy, żeby to był w miarę możliwości młody pies, a jego aktywność tylko popiera nasz wybór bo wiemy, że jesteśmy mu to w stanie zapewnić w 100%. Parę miesięcy temu, gdy wracaliśmy na sankach do domu z przedszkola przybłąkał się do nas piękny golden. Był psem około dwu letnim, po tatuażu dotarliśmy do właściciela. Był u nas gościem 3 dni. Były to trzy wyjątkowe dni...
W oczekiwaniu, pozdrawiam serdecznie

PostWysłany: Nie 16:28, 03 Maj 2009    Temat postu:

Asiu, nie pozostaje mi nic innego, jak poprosić Cię o zapoznanie się z naszymi zasadami adopcji. Jeżeli je akceptujesz, to przejdziemy do dalszych "etapów" procedury adopcyjnej (ankieta do wypełnienia i wizyta przedadopcyjna).
olaCZ

PostWysłany: Nie 18:33, 03 Maj 2009    Temat postu:

Witam
Jestem zainteresowan adopcją psa.Mam 24 lata.Mieszkam wraz z rodzina na wsi, w związku z czym mam możliwośc zapewnienia odpowiednich warunków dla psa.Ponadto mam juz dorosłą suczkę rasu moskiewski stróżujący i poniekąd ze względu na jej wiem i upodobania jestem zainteresowana adopcją psa już odchowanego a nie szczeniaka, a do tego Digo jest na tyle młody ,że mozna jeszcze go wiele nauczyć i przyzwyczaic do nowych właścicieli.Mieliśmy zawsze duże psy w domu, mamy doświadczenie , jeśli chodzi o wychowanie takich psów.Mieliśmy wczesniej jeszcze bernardyna i haskiego.Niestety teraz została tylko nasza Bela i chcemy drugiego psa, który dodatkowo lubi aktywność, jak ja.W domu prowadzimy działalność gospodarczą więc dosłownie non stop jest ktos z rodziny w domu więc pies nie zostanie nigdy sam.Cyba , że w przypadku jakiegos wesela w rodzinie.Ale i w tym przypadku mamy przystosowany do właśnie takich dużych psów kojec (nie małą klitkę z łańcuchem).
Pozdrawiam Ola

PostWysłany: Nie 18:41, 03 Maj 2009    Temat postu:

Witaj Olu,
Napisz proszę skąd jesteście (miejscowość)? Napisz coś więcej o swojej rodzinie (piszesz "MY" tzn. kto?) Dlaczego chcecie adoptować goldena i dlaczego akurat Digo?
Mamy też do adopcji młodego Niko, który świetnie czuje się w towarzystwie innych psów i człowieka.
Czy Wasza suczka mieszka w domu czy na podwórku?

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Nie 18:43, 03 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
olaCZ

PostWysłany: Nie 19:10, 03 Maj 2009    Temat postu:

Jestem z woj dolnośląskiego-Ubocza, tj 30km od Jeleniej Góry.Ale dojazd nie jest dla mnie problemem.Nie wiedziałam o Niko dlatego nie pisałam w jego sprawie.Ważne jest dla mnie, tak jak juz wspomniałam aby pies byl większy bo mamy juz dużego psa i nie chce aby nasza Bela czuła sie zazdrosna o szczeniaka, bo wiadomo jak jest ze szczeniaczkami;]A ona ma już ponad 10 lat, więc nie chce aby na starość się stresowała.Jest naprawdę cudownym psem.Chce Goldena z tego względu ,że to pies aktywny a ja jestem przyzwyczajona do takich, miałam haską i codziennie z nia biegałam a z Belą już nie mogę, jest za stara i bywało , że na spacerze dłuższym położyła się i już dalej nie chciała iść i tato autem po nas musiał przyjeżdzać;];]Ponadto jest to pies spokojny z charakteru a w ści w naszym domu na pewno bedzie dziecko;]
olaCZ

PostWysłany: Nie 19:14, 03 Maj 2009    Temat postu:

My- to moi rodzice-45latkowie, dziadkowie-wszyscy są w domu i ja-studentka fizjoterapii (dogoterapia nie jest mi obca i wiem cos o goldenach).Mnie nie ma non stop w domu ale ja to pisze bo tato nie jest obyty z komputerem.Nasza suczka jest w domu i też na zewnątrz, w zalezności od sytuacji, pogody i jej nastroju;]

PostWysłany: Nie 20:59, 03 Maj 2009    Temat postu: zasady adopcji

Witam,
przeczytałam o zasadach adopcji i w pełni się z nimi zgadzam, zatem bardzo proszę o ankietę do wypełnienia.

PostWysłany: Nie 21:02, 03 Maj 2009    Temat postu: Re: zasady adopcji

Asia napisał:
Witam,

wobec tego my prosimy o e-mail, na który mamy wysłać ankietę
Asia

PostWysłany: Nie 21:10, 03 Maj 2009    Temat postu:

olaCZ

PostWysłany: Nie 21:20, 03 Maj 2009    Temat postu:

Hmn...pisalam w sprawie psiaka ale nie widze moich wiadomosci,moze gdzies sie zamotalam i na co innego wyslalam;]jak ktos z moderatorow wie o czym mowa byla to prosze o jakies informacje
dziekuje ola

PostWysłany: Nie 21:24, 03 Maj 2009    Temat postu:

olaCZ napisał: