BIZIA ma już dom

Dortomkowa Rodzinka

Dołączył: 10 Kwi 2012

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 10:33, 12 Gru 2013    Temat postu:

Ale świąteczna niespodzianka !!! Gratulacje Smile

Ostatnio zmieniony przez Dortomkowa Rodzinka dnia Czw 10:33, 12 Gru 2013, w całości zmieniany 1 raz
Ola i Kort

Dołączył: 16 Sie 2012

Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Czw 10:59, 12 Gru 2013    Temat postu:

Gratulacje!!! Bizia błyskawicznie ukradła serce Asi:DVery HappyVery Happy nic dziwnego:)
Gośka&Bella

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 2021

PostWysłany: Czw 11:02, 12 Gru 2013    Temat postu:

No właśnie wczoraj wieczorem podczas spacerku z Asią i Fibulą stwierdziłyśmy, że Bizia to powinna zostać u Joasi i Paczuszki, bo im wszystkim z tym dobrze! No i się spełniło to przedświąteczne życzenie! To może jeszcze sobie coś z dziewczynami pożyczymy? Wink

GRATULACJE!!!!

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Czw 12:00, 12 Gru 2013    Temat postu:

To nie tak miało być.... Ja tylko chciałam pomóc innemu goldenowi znaleźć nowy kochający dom. I co się stało? Bizia przybyła do nas w moje urodziny, z samego rana. Czy to był jakiś znak? Od pierwszych godzin kradła moje serce swoją łagodnością, wpatrzonymi oczami (daj mi jeszcze coś smacznego;-) ) , doskonałym kontaktem z Paczuszką. Usnęła na dywanie przy moim mężu, z głową na jego klatce piersiowej i skradła kolejny kawałek serca.
Tak na prawdę to mój mąż przypieczętował tą adopcję, bo postanowił włączyć się bardziej w opiekę nad naszym psi stadem. Powiedział, ze nie chce by Bizia szukała kolejnego domu, że chce by została z nami już na zawsze.

I jak tu sobie zaplanować cokolwiek w życiu, kiedy czasami to serce decyduje o naszych działaniach. Heart
Teraz to musimy w najbliższych latach postawić dom. Laughing

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Czw 12:17, 12 Gru 2013    Temat postu:

Krew pobrana, chip zainstalowany. Wyniki morfologii wieczorem.
Rano na czczo Bizia ważyła 37,5 kg, ale to chyba średnio miarodajne dane. Zobaczymy po południu, po zjedzeniu śniadania.
Jakie ona miała smutny wzrok, jak najpierw Paczi jadła śniadanie, a potem ja, a ona musiał być na czczo do 9:00. Pewnie sobie myślała, że o niej zapomniałam.

Ostatnio zmieniony przez Joanna i Bizia dnia Czw 12:17, 12 Gru 2013, w całości zmieniany 1 raz
kasko

Dołączył: 07 Gru 2013

PostWysłany: Czw 12:23, 12 Gru 2013    Temat postu:

Dla mnie i moich rodziców (poprzednich właścicieli) to naprawdę wspaniała wiadomość Wink Tato bardzo zaufał Asi po spotkaniu i rozmowie z nią. Widział, że Bizia będzie miała tam idealne warunki, fantastyczne, długie spacery i towarzystwo Tak naprawdę po cichu liczyliśmy na to, że Bizia skradnie serce Asi i jej męża... i że nie będzie musiała zmieniać ponownie domu, a my zamartwiać, czy trafiła w odpowiednie miejsce. Teraz już nie musimy się martwić, bo wiemy, że Bizia będzie szczęśliwa! Very Happy
DZIĘKUJEMY!!! Very Happy

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Czw 12:29, 12 Gru 2013    Temat postu:

Ale cała przyjemność po naszej stronie. Bizia jest fantastyczną sunią. Będziemy kochać ją i troszczyć się tak jak o naszą Paczuszkę. Wspaniała starsza siostra się jemu trafiła.
A wczoraj Bizia sie ze mna nachodziła...... Paczi spacerował krótko, raz s synem, raz z mężem. Za to Biziulce zafundowałam dwa ponad 1,5 godzinne spacery i w związku z tym nie wiem czy ona nadal mnie lubi Laughing

PostWysłany: Czw 13:02, 12 Gru 2013    Temat postu:

Teraz to już tylko zostało odchudzić damę z "wagi ciężkiej" i kochać i żyć długo i szczęśliwie Wink.
Dorota Jenisiowa

Dołączył: 07 Kwi 2010

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 13:45, 12 Gru 2013    Temat postu:

Joannas napisał:

Teraz to musimy w najbliższych latach postawić dom. Laughing

Hahaha, skąd my to znamy
Ciężko się rozstać z tymczasowiczem.
Ale cieszymy się, że Bizia u was zostaje i będziecie mieć teraz wesołą gromadkę Laughing Laughing

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Pią 11:32, 13 Gru 2013    Temat postu:

Odebrałam wyniki Bizi. Ma delikatną anemię i obniżony wskaźnik tyroksyny. Póki co zaczęliśmy od podawania Falvitu, a następnie Biofer. Powtórzymy jej morfologię na początku stycznia, zobaczymy jak wygląda sytuacja i podejmiemy jakieś kroki jeśli będzie taka potrzeba.

kasko

Dołączył: 07 Gru 2013

PostWysłany: Pią 11:44, 13 Gru 2013    Temat postu:

Oj...
Ciekawe, czy tak samo jak u człowieka, przy zażywaniu preparatów z żelazem, wzrasta apetyt... Rolling Eyes oj bo biedna będzie Very Happy
Tymczasem trzymamy kciuki za szybką poprawę wyników krwi!

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Pią 11:47, 13 Gru 2013    Temat postu:

Apetyt to Bizia ma bardzo dobry i teraz. Damy radę

PostWysłany: Pią 11:50, 13 Gru 2013    Temat postu:

Joannas napisał:
Odebrałam wyniki Bizi. Ma delikatną anemię i obniżony wskaźnik tyroksyny.

To może być niedoczynność tarczycy (ale oczywiście nie musi, wszystko się okaże przy kolejnych badaniach).

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Pią 11:55, 13 Gru 2013    Temat postu:

Tak, wiem. Dlatego w styczniu zrobimy rozszerzone badanie na tarczycę.
Sildunia

Dołączył: 30 Paź 2013

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 14:58, 13 Gru 2013    Temat postu:

z jednej strony bardzo się cieszę, że tak się Bizi poszczęściło, ale z drugiej ... placze - wypełniając ankietę adopcyjną ryczałam i wspominałam naszą Zojkę, przepraszałam ją w myślach, bo nie sądziłam, że po miesiącu jesteśmy w stanie podjąć taką a nie inną decyzję, że o niej nie zapomnimy, a tu dzisiaj taka wiadomość - niespodzianka... Dużo radości życzę Wam i zdrowia. Na zdjęciach widać, że psy się pokochały. Niech tak zostanie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny