Odpowiednik leku ARTHROVET HA COMPLEX

marta.bajowa

Dołączył: 23 Paź 2008

Skąd: Dzierżoniów

PostWysłany: Nie 17:06, 01 Lut 2015    Temat postu:

Paulina i Emi napisał:
A czy takie preparaty moża stosować zapobiegawczo ?

Tu zdania uczonych są podzielone Wink Dużemu psu w okresie wzrostu na pewno chondroprotetyki nie zaszkodzą.
Zgodnie z najnowszym stanem wiedzy, preparatów z glukozaminą czy też czarcim pazurem wręcz nie należy stosować ciągle.
Dorota Jenisiowa

Dołączył: 07 Kwi 2010

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 0:05, 17 Lut 2015    Temat postu:

A czy taki np: [link widoczny dla zalogowanych]
preparat ludzki można by podawać psu?
Agnieszka i Edi

Dołączył: 24 Lip 2012

Skąd: Karpacz

PostWysłany: Czw 23:08, 05 Mar 2015    Temat postu:

Edzio poleca swoim kolegom mającym problemy ze stawami i kręgosłupem
preparat ,,Boswelia serrata"
Opis działania tego naturalnego specyfiku:
,, Boswelia Serrata ekstrakt przynosi ulgę przemęczonej tkance chrzęstno-kostnej organizmu. Ekstrakt z boswelia sterrata działa przeciwzapalnie, wzmacnia i regeneruje tkankę chrzęstno-stawową zapewniając wsparcie narządom ruchu.

Udowodniono, że kwasy boswelliowe wykazują wyraźne działanie przeciwzapalne, porównywalne z przeciwzapalnym działaniem Ibuprofenu. Obniżają procesy kataboliczne tkanki
łącznej i chronią chrząstkę stawową przed destrukcyjnym działaniem niektórych enzymów. Poprawiają ukrwienie stawów dotkniętych zapaleniem. Wspomniane działanie prowadzi do
wyraźnej poprawy klinicznej!!! Zwłaszcza zaś do zmniejszenia obrzęków i porannej sztywności, do złagodzenia bólu, poprawy ruchliwości stawów i obniżenia kortykoterapii, a zatem do ogólnej poprawy komfortu życia''.

Boswelia jest podstawowym składnikiem Gelacanu.
Edek przy zwyrodnieniu odcinka lędzwiowego i osteoficie w tym odcinku funkcjonuje cały czas bez NLPZ,które mają cały szereg efektów ubocznych i mam nadzieję,że nie będę mu musiała tego wprowadzać dopóki działa to co stosujemy.
My polecamy ten preparat,kuracja nie jest droga, jest to ważne przy długotrwałym stosowaniu,a do tego efekt jest taki,że Edek biega jak nakręcony,a ja mam problem,żeby za nim nadążyć
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> O psach / Zdrowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2