Spacery ze szkoleniowcem - Poznań

Gocha2606

Dołączył: 06 Lip 2008

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 22:41, 14 Paź 2011    Temat postu: Spacery ze szkoleniowcem - Poznań

Poznański ośrodek szkoły DogMasters zaprasza wszystkich chętnych z psami w niedzielę, 30 października br. na wspólny spacer połączony ze szkoleniem na świeżym powietrzu.
Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu „Ćwiczenia w rozproszeniach”, a jego tematem przewodnim będzie TARGET i wariacje na jego temat.
Więcej informacji na stronie:

Przewidywany czas spotkania – około 2-3 godzin, w zależności od tego, na ile starczy Wam i Waszym psom siły i ochoty do pracy.

Ostatnio zmieniony przez Gocha2606 dnia Śro 23:29, 30 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
Gocha2606

Dołączył: 06 Lip 2008

Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 23:29, 30 Lis 2011    Temat postu:

Zapraszamy na przedświąteczny spacer z psami połączony z ćwiczeniami pod okiem trenera szkoły DogMasters!
11 grudnia, godzina 9.00 rano odbędą się "Ćwiczenia i zabawy w rozproszeniach" czyli kolejny wspólny spacer z psami w Lasku Marcelińskim.

Tym razem popracujemy nad tym, by być dla psa atrakcyjniejszym od środowiska.

Czas trwania około 3 godzin, koszt 35 zł (płatne na miejscu).
Zbieramy się w Ośrodku Szkolenia Psów Dog Masters w Poznaniu, przy ul. Smoluchowskiego 20 (Grunwald)

Informacji udziela Lidia Rychlewska, tel. 501 679 715

Chętnych prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem formularza na naszej stronie:

Ania80

Dołączył: 26 Paź 2010

Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 0:18, 01 Gru 2011    Temat postu:

Bardzo proszę o coś takiego w Katowicach.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności / Spacery i spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)