Kraków 19 lipca 2008 spotkanie goldenów
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Ania od kotów 3

PostWysłany: Nie 21:11, 20 Lip 2008    Temat postu:

Świetny to był dzień i naprawde świetne modelki i modele pozdrowienia Laughing
Renata

Dołączył: 25 Cze 2008

Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 22:10, 20 Lip 2008    Temat postu:

Ja padłam z wrażenia Laughing
oglądałam kilka razy i nie mogłam sie napatrzeć .
Brawa dla Ani od kotów Wink za super fotorelację .

podpisy tez fajne , zwłaszcza to moje siad do Zurki - nie wiedziałam że taka rozdyskutowana jestem - usmiałam sie do łez . Dzieki dziewczyny .

A Lorcia świetna jest - znowu ktos kto ja przygarnie bedzie miał złotego psa . Ciągle nie mogę się nadziwić że te psiurki , często po paskudnych przejściach są wspaniałe i cieszy mnie że tego nie udało się nikomu zniszczyć .
KasiaJ

Dołączył: 06 Maj 2008

Skąd: Krosno

PostWysłany: Pon 8:21, 21 Lip 2008    Temat postu:

Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy:Very Happy No spotkanko LUX, na następne w takim towarzystwie ja też się piszę Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy Foty rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez KasiaJ dnia Pon 8:22, 21 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Benia

Dołączył: 12 Lis 2007

Skąd: Krosno

PostWysłany: Pon 8:31, 21 Lip 2008    Temat postu:

ja jestem pod wrazeniem Smile

PostWysłany: Pon 13:04, 21 Lip 2008    Temat postu:

Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę takiego spotkania , zdjęcia rewelacyjne.

PostWysłany: Pon 14:37, 21 Lip 2008    Temat postu:

Wreszcie dobre wieści jesli chodzi o potwierdzenia szczepienia. Wolontariuszka już je ma i jutro mi je podrzuci do domu a zaraz potem wysyłam do Ciebie Aniu. Na temat tej drugiej suczki niestety nie udało mi się nic dowiedzieć poza tym że jest to już starsza suczka, ale nie wiadomo skąd ją mają jak długo czy ma rodowód a tym bardziej czy ma tatuaż. Wolontariuszka nie ma dostępu do tej suczki a niezręcznie jej też wypytywać. Jets bardziej zadbana troche zapasiona jak na mój gust ale też mało czasu jej poświęcają, na spacery chodzi sama i nie ma mowy żeby korzystała tak jak Lori z tak wspaniałych rzeczy jaka jest kąpiel i baraszkowanie w wodzie.
Zdjęcia przecudne i wiecie co poryczałam się ze szczęścia że Lora już nie jest w tym okropnym dla niej miejscu, że może żyć, pełnią psiego życia.
Pozdrowienia dla Ciebie Aniu i pozostałych goldenomianiaczek Laughing Atina
Aśka Axelowa

Skąd: Piła

PostWysłany: Pon 16:45, 21 Lip 2008    Temat postu:

Anonymous napisał:

Ni jak nie mogę połączyć tego z spotkaniem w Krakowie... Confused
Może to miało iść na PW?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności / Spacery i spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2