Katowice/Chorzów - 24.06.2012 (info w ostatnim poście)

Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 16:58, 12 Sty 2012    Temat postu: Katowice/Chorzów - 24.06.2012 (info w ostatnim poście)

Zapraszamy wszystkich amatorów pieszych wędrówek z psami na pierwszy spacer rozpoczynający cykl spotkań drużyny DogMasters Trekking.

Termin: 29 styczeń 2012, godzina 14:00 - Park Chorzowski ( (start- Pola Marsowe przy Stadionie Śląskim)

Podczas tego spaceru, stawiamy na integracje uczestników i psów oraz przejście krótkiej trasy, która nie będzie stanowiła trudności dla żadnego ze spacerowiczów.
Do przemierzenia trasy parkowej, nie jest potrzebne profesjonalne wyposażenie- wystarczy dobry nastrój i ciepłe ubranie Smile

Więcej informacji na naszej stronie:

Zapraszamy serdecznie wszystkich - nie tylko osoby planujące start w zawodach. Wink

Ostatnio zmieniony przez Gocha2606 dnia Sob 13:22, 09 Cze 2012, w całości zmieniany 3 razy
elmirka

Dołączył: 11 Sty 2011

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 11:56, 13 Sty 2012    Temat postu:

Zapraszamy bardzo bardzo:) Aga liczymy na Ciebie! Wink
Aga i Bella

Dołączył: 16 Lut 2011

Skąd: Myszków

PostWysłany: Pią 12:38, 13 Sty 2012    Temat postu:

Pomyślimy Asiu
Zobaczymy jaka pogoda będzie, bo to kawałek drogi niestety...
ale baaaardzo byśmy chcieli, bo to też wspaniała okazja dla Belliśki, by nauczyła się "bywać" w większym psim towarzystwie
No i nam będzie miło się spotkać z Tobą i innymi psiarzami Very Happy
elmirka

Dołączył: 11 Sty 2011

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 9:43, 27 Sty 2012    Temat postu:

To już w tą niedzielę! wybierają się jakieś goldasy?Smile bo na tą chwilę pewnych jest już kilka.
do zobaczenia!

Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 23:51, 29 Sty 2012    Temat postu:

No to się przewietrzyliśmy i wymroziliśmy na spacerku
Nie wiem czy był ktoś z forum, bo ilość psów i ich opiekunów przerosła moje oczekiwania, a jak już ruszyliśmy w trasę to Asia Biały i Monia Wasilewska narzuciły iście dogtrekkingowe tempo, ale warto było być i przebiec się po parku!

Kilka zdjęć z naszego spotkania:

Już wkrótce wyznaczymy kolejną trasę i zapraszamy na spacer!

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 21:11, 09 Kwi 2012    Temat postu:

Wielkanocne obżarstwo i leniuchowanie już za nami, a ja zapraszam wszystkich, którzy chcą spalić kilka kalorii i przy okazji miło spędzić czas z psem na świeżym powietrzu na kolejny spacer grupy dogtrekkingowej. Do wspólnego spędzenia czasu oraz przygotowań do nadchodzących zawodów zapraszamy każdego, kto ma ochotę w niedzielne popołudnie wyjść na dłuższy spacer z psem – biegają z nami już różne psy rasowe i nierasowe, duże, średnie i malutkie.

Tym razem spacer odbędzie się w Parku Chorzowskim o godzinie 15:00, jak zawsze grupę poprowadzi kapitan drużyny Joanna Biały. Przewidywany czas trwania spaceru – około 3 godzin, wyznaczona trasa jest łatwa , na zakończenie jak zwykle będzie czas chwilę odpoczynku i integrację psów i ludzi .

Punkt i godzina spotkania: 15:00, WPKiW w Chorzowie tzw. końska łąka/lądowisko dla helikopterów, przy Al. Klonowej (przy wjeździe od strony Chorzowa, darmowy parking dla samochodów).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 530 629 371, 795 630 370, 695 998 870 ( także jeżeli ktoś nie potrafi znaleźć miejsca zbiórki – pokierujemy go telefonicznie).
Zdjęcia z poprzedniego dog trekkingu na Pogorii III można obejrzeć tutaj:

Zapraszam serdecznie!

Skąd: Katowice

PostWysłany: Śro 21:40, 16 Maj 2012    Temat postu:

Nasze dogtrekkingowe spacery stają się powoli nową, świecką tradycją i są propozycją spędzenia niedzieli aktywnie, na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie.
Tym razem spotykamy się 27 maja o godzinie 17.00 w Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie na tzw. końskiej łące ( dojazd od strony ul. Siemianowickiej, skręt za znakiem „lądowisko dla helikopterów, parking bezpłatny).
Wyznaczona trasa spaceru będzie raczej łatwa, jej przejście zaplanowano na około 1 godzinę.
Zabierzcie psy, wodę dla siebie i futrzaków oraz dobre humory!
Szczegółowe informacje i telefony kontaktowe, gdyby ktoś się pogubił albo spóźnił znajdziecie na naszej stronie:

Kilka zdjęć z naszych poprzednich spacerów można obejrzeć tutaj:

Zapraszamy psy rasowe, nierasowe, starsze i młodsze, duże, małe i te całkiem malutkie!

Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 13:22, 09 Cze 2012    Temat postu:

Wszystkich, którzy zamiast siedzenia przez telewizorem i oglądania spoconych mężczyzn uganiających się za piłką, mają ochotę aktywnie spędzić czas z psem na świeżym powietrzu zapraszamy na kolejny spacer dogtrekkingowy.
Tym razem spotykamy się w niedzielę, 24 czerwca 2012 r. o godzinie 17.00 w WPKiW w Chorzowie na lądowisku dla helikopterów ( tzw. końska łąka, dojazd od strony Siemianowic Śląskich- zjazd za ogrodnictwem, parking bezpłatny lub z parku dojście Aleją Klonową).
Wyznaczona trasa jest łatwa, czas jej przejścia to około 1 godzina, na zakończenie dla chętnych psów możliwość kąpieli w stawie.
Zabierzcie ze sobą wodę do picia dla siebie i psiaków i dobre humory.

Kilka zdjęć z naszych poprzednich spotkań można obejrzeć tutaj:

Zapraszamy !
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności / Spacery i spotkania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)