SAMSON

PostWysłany: Śro 13:43, 05 Sty 2011    Temat postu: SAMSON

Jak część z Was wie, u Beaty Maksiorkowej przebywa tymczasowo Samson - 4 letni synek Maksa i Etny.
Samson jest psiakiem do adopcji, Beata szuka dla niego nowego, kochającego domu (zapewne część z Was widziała ogłoszenia w necie, które wystawia Fundacja Pasterze).

My pomagamy Samsonowi i Beacie finansowo - opłacając zabieg kastracji, która odbędzie się dziś (właśnie wyruszyli do weta). Dzięki temu wszyscy będziemy bardziej spokojni o jego dalsze losy.

Troszkę informacji o Samsonie:
Samson to przyjazny, łagodnie usposobiony, niekłopotliwy pies. Ma problemy zdrowotne: niedoczynność tarczycy i wadę serca w stopniu lekkim. Stan Samsona jest stabilny, musi jedynie przyjmować leki.
Samson powinien zażywać Euthyrox (tarczyca) oraz profilaktycznie Theospirex i Smasmophen, aby nie dopuścić do rozwoju wady serca.
Miesięczny koszt leków to ok. 75 zł.

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Nie 19:47, 18 Wrz 2016, w całości zmieniany 2 razy
maksiorek
DOM ADOPCYJNY, DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 30 Wrz 2007

Skąd: Opole

PostWysłany: Śro 22:23, 05 Sty 2011    Temat postu:

Jak przyjechaliśmy do weta, to pan doktor osłuchał dokładnie serducho Samsona, potem zważyłam łobuziaka i w końcu Samsonek dostał głupiego jasia.:

Sama kastracja przebiegła bez żadnych problemów i mam nadzieję, że wszystko dalej będzie OK. Very Happy
A tak Samson odpoczywa po zabiegu - na swoim ulubionym fotelu. Jedynym zwierzakiem, który nie opuszcza Samsona i się nim na swój sposób "opiekuje" jest Kocurek Surprised :

Maksior co prawda odebrał ze mną Samsona od weta, ale nie chciał za nim wejść do domu. Etna popatrzyła na synka i poszła spać, a Megulinda zaczęła coś "gadać" i zachęcać go do zabawy Rolling Eyes .
Jeszcze raz chcemy razem z Samsonem podziękować za sfinansowanie zabiegu. Very Happy
maksiorek
DOM ADOPCYJNY, DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 30 Wrz 2007