NORMAN
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

PostWysłany: Sob 19:35, 16 Sty 2016    Temat postu:

Emilkowa napisał:
Czyli można powiedzieć, że znalazł swoje miejsce u boku Wioli i przy pełnym wsparciu finansowym fundacji ? Smile

Oceniliśmy realnie możliwości adopcji Normana i mamy świadomość, że mało kto jest w stanie ponosić co miesiąc koszty bardzo mocno przekraczające przeciętne koszty utrzymania psa. Inną sprawą jest to, że przez pół roku nie było ani jednego zapytania o adopcję Normanka, zapewne z racji jego wieku i schorzeń :-(
Co do wsparcia finansowego fundacji, to Wiola oczywiście może liczyć na pełne (i nie tylko finansowe), ale od dłuższego czasu już Wiola partycypuje w kosztach utrzymania Normanka więc nie możemy powiedzieć, że fundacja finansuje wszystko w 100%

Ostatnio zmieniony przez Agata_Emi_Lili dnia Sob 19:35, 16 Sty 2016, w całości zmieniany 1 raz
Emilkowa

Dołączył: 09 Maj 2012

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 21:04, 16 Sty 2016    Temat postu:

Bardzo się ciesze, ze Normanek spędzi jesień swojego życia u boku ludzi, którzy nie przejmują się tym, że psiak jest chory. Mam nadzieje, ze będą to bardzo długie wspólne i szczęśliwe lata Smile a jak Normanek w chwili obecnej funkcjonuje ? Czy choroba w jakiś sposób uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie ?
joanna_i_bohdan

Dołączył: 16 Sie 2009

PostWysłany: Sob 22:02, 16 Sty 2016    Temat postu:

Wiolu chapeau bas za wpuszczenie do serca Normana. To coś więcej niż tymczas Heart
Ewa i Azja

Dołączył: 13 Wrz 2014

Skąd: Wilga

PostWysłany: Nie 0:32, 17 Sty 2016    Temat postu:

Aż się popłakałam. Z rozczulenia. To już druga dzisiaj taka wspaniała i pokrzepiająca wiadomość. Też chylę czoło! Heart Heart Heart
Albisiowo-Lenkowe Marciny

Dołączył: 17 Mar 2013

Skąd: Górki Wielkie

PostWysłany: Nie 10:04, 17 Sty 2016    Temat postu:

Świetna decyzja, gratulacje Applause
Iza,Tomek,Holka i Goldi

Dołączył: 27 Sty 2014

Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie 10:28, 17 Sty 2016    Temat postu:

Czapki z głów dla Was macie olbrzymie ❤ dajecie Normankowi prawdziwa bezpieczna ostoje 💗
Joanna i Bizia

Dołączył: 05 Mar 2013

PostWysłany: Nie 11:49, 17 Sty 2016    Temat postu:

Bardzo się cieszę, że znalazł swoje miejsce na stałe.
Dortomkowa Rodzinka

Dołączył: 10 Kwi 2012

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie 12:15, 17 Sty 2016    Temat postu:

Wspaniale !! Cudowni jesteście Heart
Hugo
DOM TYMCZASOWY

Dołączył: 18 Sie 2015

Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 0:16, 18 Sty 2016    Temat postu:

Kochani- siedzimy i się rumienimy, bo wcale nie czujemy się bohaterami- bohaterem nr 1 jest Normanek, którego cudownego charakteru nie jesteśmy w stanie opisać, musielibyscie go poznać osobiście:) A drugim bohaterem jest Fundacja, która tak naprawdę zrobiła nam radość nie do opisania, bo wzięli na siebie najcięższą część posiadania chorego psiaka, a my tylko można powiedzieć spijamy śmietankę (no dobra, trochę więcej jeszcze sprzątamy niż przy jednym psie:)SmileSmile)
Normanek po początkowym całkowitym wycieńczeniu i grymaszeniu przy jedzeniu, opanowaniu biegunek i zoptymalizowaniu dawek leków funkcjonuje jak każdy pies-senior: większość dnia przesypia, ożywiając się kilka razy dziennie, kiedy to jest z niego niesamowita przylepa:)Smile: Czasem nam rąk brakuje, żeby wszystkich potrzebujących czułości obdzielićSmile Od początku do teraz zmiana jest kolosalna: nabrał wagi, nie podjada nam ze stołu, bo nie musi pilnować jedzenia ( w ogóle przy jedzeniu nie grymasi, za co Mu jestem niezmiernie wdzięczna, bo obieranie gotowanego kurczaka co dwa dni było dla mnie katorgą- nie cierpię robić niczego z mięsem!!!), nie pilnuje miski, odrosła mu sierść (mylnie kiedyś myślałam, że strasznie przytył, a on po porstu miał niewyczesaną sierść!!!Smile) i pazury. No a oprócz tego to dziarsko spaceruje na spacerach i dogadał się z Hugo, nawet na zabawy im czasem przychodzi ochota:) Na dziś to tyle, ale obiecuję Wam jutro zdjęcia!!! Dobrej nocy wszystkim życzymy i przesyłamy stateczne trącania noskiem od naszego Seniora, zwłaszcza dla Fundacji!!!
Gośka&Bella

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 2021

PostWysłany: Pon 10:41, 18 Sty 2016    Temat postu:

Pięknie napisane..... Heart
Zorkowa

Dołączył: 19 Gru 2007

Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 13:02, 18 Sty 2016    Temat postu:

Super , takich wieść nigdy dość .Smile))) gratuluje Normanowi a dla Was kochani uściski mocne,gorące Smile)))
Bogusia

Dołączył: 10 Gru 2008