Toffi

Ewa i Azja

Dołączył: 13 Wrz 2014

Skąd: Wilga

PostWysłany: Sob 22:18, 01 Sie 2015    Temat postu:

Wstrzelił się w pogodę idealnie. Ani mrozów, ani upałów. Dzisiaj był trudny dzień. Pierwszy bez morfiny i jakichkolwiek znieczulaczy. Cały dzień przeleżał na trawniku. W pewnym momencie zaczął strasznie dygotać. Już kombinowałam co mam robić, bo nie mam żadnych środków przeciwbólowych dla psów, a ludzkich nie wolno podawać. Bałam się, że drży, bo go tak boli, ale okazało się, że to z zimna. Ułożony na polarze i przykryty przestał, a nawet chwilę się zdrzemnął. Przeniosłam go do domu i chciałam pójść z Azją na spacer, ale nie odpuścił. Musiał też iść. Czyli daje radę bez wspomagania!
Justyna&Dandi

Dołączył: 04 Maj 2012

PostWysłany: Pią 8:08, 07 Sie 2015    Temat postu:

I jak się Toffik czuje?!
Ewa i Azja

Dołączył: 13 Wrz 2014

Skąd: Wilga

PostWysłany: Pią 16:09, 07 Sie 2015    Temat postu:

Spieszę donieść, że Toffi czuje się znakomicie. Oczka jeszcze są smutne, ale w środę byliśmy na kontroli i mamy odstawione antybiotyki. Jeszcze tylko podaję mu probiotyk, ibuvit na wspomożenie pracy wątroby i w tym samym celu ostropest dodawany do jedzonka. Ostatnie badanie krwi wykazało problemy z wątrobą. Mam nadzieję, że to tylko skutek leków, które dostawał. Za 3 tygodnie mamy zrobić kontrolne badanie krwi. Ma jeszcze powiększone węzły chłonne podżuchwowe, ale poza tym wszystko się idealnie goi, strupki odpadają, a sierść powoli zaczyna odrastać.
Z wyglądu przypomina sępa z kępkami piórek na czubku głowy, gołą szyją i resztkami kryzy na ramionach. Nie wiem czy ten wypadek czegoś go nauczył. Obszczekuje wszystkie duże psy, wprawdzie tylko przez płot, ale robi to z taką zajadłością i złością, że boję się jego zachowań podczas spacerów. Jedyny plus, jaki zanotowałam to przywołanie. Pilnuje się mnie, a nawet jak na chwilę zniknie w chaszczach, to przywołany natychmiast się pojawia. Dobre i to
Justyna&Dandi

Dołączył: 04 Maj 2012

PostWysłany: Sob 8:27, 08 Sie 2015    Temat postu:

Dobrze, że zdrowotnie jest coraz lepiej, to wspaniałe wieści! Smile Miejmy nadzieję, że może w ogóle będzie teraz bardziej skupiony na swoim człowieku, żeby traumatyczna sytuacja się nie powtórzyła! Uściski dla dzielnego teriera!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum robocze Fundacji AUREA Strona Główna -> Różności / Nasze psy i my Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4