KLEKS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Dołączył: 11 Paź 2011

PostWysłany: Śro 18:26, 11 Sty 2012    Temat postu:

super zdjęcia Smile)
fajnie Kleksik wygląda, bardzo się cięszę że się dogadali z Ninką Smile)

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 10:36, 18 Lut 2012    Temat postu:

Witamy wszystkich po dłuższej przerwie:) U nas wciąż biało, Kleks jest wniebowzięty, my trochę mniej przez to odśnieżanie:) Kleks chce wychodzić na dwór co godzinę, pływa w śniegu, tropi, no i oczywiście sprawdza czy ktoś nieproszony nie idzie. Jest zdrowy, ma wciąż duży apetyt i wielką ochotę na ciągłą zabawę. Bardzo się cieszy gdy Nina mówi "mniam", szybko nauczył się, że wtedy zawsze dostaje jakiś dobry smakołyk:) Biegną razem do spiżarni i proszą.. I jak im odmówić? Jak wraca Przemo zawsze bardzo się cieszy, ale później ze spokojem szybko zasypia i wstaje tylko gdy przychodzi pora na ostatnie siku.
Pozdrawiamy!!!

Dołączył: 11 Paź 2011

PostWysłany: Pon 14:43, 20 Lut 2012    Temat postu:

Very Happy Tak zimowe zabawy zawsze były mocną stroną Kleksa Very Happy , cudnie się prezentuje .
Mizania dla Kleksika

Dołączył: 11 Paź 2011

PostWysłany: Śro 7:47, 11 Kwi 2012    Temat postu:

Przemku, Aniu jak sie Kleksik miewa? pozdrawiam

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Śro 22:01, 18 Kwi 2012    Temat postu:

Hej:) U nas wszystko w porządku. Kleks jest zdrowy, zadowolony, bo pogoda coraz lepsza i ma od razu więcej ruchu. Postaram się zamieścić kilka nowych fotek:) Pozdrawiamy

Dołączył: 11 Paź 2011

PostWysłany: Czw 6:37, 26 Kwi 2012    Temat postu:

Bardzo się cieszę z dobrych wiadomości .Może po długim weekendzie uda wam się kilka zdjęć wstawić. Miziania dla Kleksika. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Oli dnia Czw 6:59, 26 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Śro 22:41, 09 Maj 2012    Temat postu:

Dawno nic nie pisaliśmy i obiecujemy poprawęSmile Kleksik ma się bardzo dobrze, pracujemy w dalszym ciągu nad jego nieufnością i wrogością do obcych, co jest trudnym zadaniem, ale muszę dodać, że w gruncie rzeczy to dobrze, że Kleksiu tak bardzo nas pilnuje i chroni. Nie jest to dla nas jakiś duży problem, dajemy radęSmile Kleks stał się bardzo szybko członkiem naszej rodziny uwielbianym przez nas, przez dziadków, ciocie i wujków i nie wyobrażam sobie już życia bez niego. Po za tym u nas słonecznie, ciepło, wygrzewamy się, chodzimy na spacery, jest super! Pozdrawiamy gorąco!
Aśka Axelowa

Skąd: Piła

PostWysłany: Czw 8:39, 10 Maj 2012    Temat postu:

Przemek, litości, wklejaj mniejsze zdjęcia Wink Te ważą po 4MB.

A Kleksio piękny i dostojny ! Taki Pan Pies

PS. Zdjęcia poprawiłam.
Asia&Blanca

Dołączył: 04 Wrz 2010

Skąd: Solec Kujawski

PostWysłany: Czw 23:54, 10 Maj 2012    Temat postu:

Łapy ma jak niedźwiedź Piękny jest Wink

A czemu on ma taki nosek popękany? Taka jego uroda?

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon 7:42, 14 Maj 2012    Temat postu:

Sorry za zdjęcia i dzięki za ich poprawkęSmile Kleksiu ma nosek normalny, na zdjęciu akurat uchwycony po tropieniu:)

Dołączył: 11 Paź 2011

PostWysłany: Pon 10:10, 14 Maj 2012    Temat postu:

Przemku pięknie się prezentuje, fantastycznie wygląda widać że jest zadowolony Very Happy co bardzo mnie cieszy. Mina jak zwykle poważna i dostojna.

Cieszę się, że jest Wam razem dobrze.

. Cały rok synek nie wspominał o Kleksiku, nie pytał myślałam że zapomniał w koncu miał 2 lata. I kilka dni temu przechodziliśmy koło parku i mówi : "Tu byłem z moim psem Kleksem." Szczególne miziania od Piotrusia. I Bardzo dziękujemy za zdjęcia.

Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob 22:27, 08 Wrz 2012    Temat postu:

Niedługo upłynie rok, od kiedy Kleksio jest z nami.. Ten czas tak szybko leci. Jaki jest Kleks po tym roku, czy zmienił się od momentu przyjazdu? TAK!!!
Kleks wstaje codziennie pierwszy około 6 rano, przychodzi do naszej sypialni i stoi nade mną z kurą lub porem i merda ogonem:) Na to oczywiście pierwsza leci Nina z pokoju obok i krzyczy: "mama Kleks głodny!" O tak Kleksio jest zawsze głodny:) Gdy przyjechał nie wychodził nigdzie poza salon. Jeśli chodzi o jego zdrowie - odpukać, poza kilkoma biegunkami - bardzo dobrze. Stany grzybiczne wyleczyliśmy, modzele cały czas smarujemy maścią tranową, a uszy w normie. Zamieszczę później kilka aktualnych fotek.
Kleks bardzo lubi się bawić, ale jego poziom energii jest raczej nie za wysoki. Lubi też po prostu odpoczywaćSmile Jest bardzo spokjny, choć nadal reaguje agresją na obcych, nawet na dzieci, które jeżdzą na rowerze obok płotu. Ze spacerami nie ma żadnych problemów, ma swoje ulubione miejscówki, np. jabłonkę sąsiada, spod której zawsze można coś znaleźć do zjedzenia. Najlepiej lubi chodzić bez smyczy, bo ma wtedy nieograniczone pole do popisu w zakresie spenetrowania swoich miejsc:) Na smyczy bez zmian, słucha się bardzo. Gdy zrobi psikusa, wystarczy powiedzieć źle i zwykle nie powtarza się to długo. Lubi bardzo ciasta, to ściągnie nawet ze stolika kawowego bez pozwolenia, ale gdy nikogo nie ma w pobliżu. Hehe
Bardzo boi się burzy i fajerwerków, wtedy nie ma szans na spacer, wychodzi zwykle dopiero nazajutrz. Jego strefa bezpieczeństwa to nasza sypialnia, pokój Niny i ewentualnie miejsce pod stołem w jadalni.
Zostaje bez problemu z naszymi rodzicami, gdy musimy wyjechać. A jak się cieszy gdy wracamy - od razu daje łapki do góry i trzeba głaskać brzusio:) Bardzo lubi się tulićSmile Nieustannie pilnuje Ninę, no ale co się dziwić najwięcej jedzonka załatwia:)
DZIĘKUJEMY Wam jeszcze raz za tego cudownego psiaka i jesteśmy pod wrażeniem tego, co robicie dla innych kochanych goldasówSmile
Pozdrawiamy gorąco,

Ania, Nina, Przemo i Kleks